Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar elaludni?

Miért nem akar elaludni?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos. Este 8-kor fürdetünk a kezdetektől. Fél 9-kor tejci, aztán aludt. Most meg kb. egy hete minden felborult. Most is (11-kor!!!!) még ébren van. Már ciciztettem 8 óta kétszer. Utána elaludt. Ahogy letettem a kiságyba felébredt. Ezt megcsinálta kétszer is 8 óta. Most apa próbálja altatni. Egyébként nem sír, nem nyűgös. Gagyog, és emelgeti hason a fejét, és élvezi, hogy úgy is körbe tud nézni.


De már aludnia kellene!!!!!!

(...meg nekünk is...)


2009. nov. 21. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
hagyjátok nyugiban...majd álomba sírja magát!
2009. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hagyjuk sírni egyedül?
2009. nov. 21. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
első vagyok:szerintem igen....mi így tettünk és bevált
2009. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom miért nem akar aludni. Nem történt semmi másként, mindent úgy tesztek körülötte, mint régebben? Az én fiam 2-3 hónapos koráig átaludta az éjszakákat. Valószínű én rontottam el ott a dolgot, hogy láttam jobbra-balra csapkodja a fejecskéjét. Ezért úgy gondoltam éhes vagy szomjas, így megciciztettem mindig mikor ezt csinálta éjjel. Azóta is sűrűn felébred éjszaka, én meg cicivel tudom csak visszaaltatni, mert mióta nem használok bimbóvédőt nem fogad el semmilyen cumit, se játszót, se etetőt. Pár hét múlva lesz 1 éves.
2009. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is előjön ilyen "időszak" néhány napokra... Én se tudom mitől lehet ez,pedig jó alvó a lányom.Ilyenkor általában addig húzza,amíg még egy kaja belefér,aztán kidől... :) Én nem szoktam hagyni síni.Inkább cumival próbálkozom.Valamikor az is elég.
2009. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, én nem tudnám megtenni a gyerekemmel, hogy hagyjam míg álomba sírja magát.
2009. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztatok le, akkor is szívtelen dolognak tartom, hogy sokan hagyják, hogy addig sírjon a gyerek míg el nem alszik! Én tuti ez után sem hagyom a gyerekem sírni, van annak más megoldása is.
2009. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó így van, csak annyi különbséggel, hogy 9-kor cici 10 -ig, bóbiskolás, majd hajnal 1-2-ig fent van. Ez nagyon kimerítő. Sírni hagyni nincs szívem, ráadásul a nagyobbik gyereknek másnap suli, apának munka. Próbáltam én is ciciltetni, már tápszert is adtam hátha éhes maradt, de semmi. Ez 3 napig tuti így megy, majd 1-2 nap nyugi. Ez kb. 1.5 hete van így. Én a fogzásra tippelek, minden mást már kizártam. Másnap viszont alszik délig, csak enni kel fel. Szégyen nem szégyen, én is ilyenkor pihenek, egyébként nem bírnám. Kitartás, próbálj pihenni amikor Ő is alszik. Még annyit, ha bealszik, minimum egy órát kell még tartanom a mellkasomon (akkor általában jön egy büfi) , mire elalszik olyan mélyen, hogy be tudom rakni úgy a kiságyba, hogy nem ébred fel. (3.5 hós)
2009. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sírja álomba magát. Nekünk is volt ilyen, elmúlik, mindig átalakul egy kicsit a napirendje, nálunk fél 2 volt a rekord. Ezt nem vigasznak szántam.
2009. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hós korától 4,5 hós koráig 11 előtt nem aludt, aztán szép lassan 1/2 9-re került az alvás. Cserébe azért 1/2 10-kor volt azért reggel. Ahogy növekszik, ismerkedik a világgal folyton változik az esti alvás ideje. Függ attól is hogy milyen napja volt.Ha nem álmos biztosan nem tudjátok elaltatni. Kitartás, biztosan változni fog, vagy legalább is sikáig alszik.
2009. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!