Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet sárgásfehér...

Mitől lehet sárgásfehér folyásom? (Bocsánat, de csak így tudom leírni. )

Figyelt kérdés

A babám 4,5 hónapos, csak anyatejes, igény szerint, és néha elég gyakran szoptatok, így nem hiszem, hogy még megjönne (érzésre sem olyan).

Pár napja sárgásfehér valami van a hüvelyemben (törléskor tűnik fel), és jó lenne tudni mi az. Nem fáj, bajom nincs. Terhességre a szoptatás miatt is kicsi az esély, és óvszerrel védekezünk is.

Van ötletek, hogy mi lehet, aggódjak? Múlt héten is mintha lett volna párszor.


2009. nov. 21. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát! Nekem ilyen régebben volt,akkor azt mondták hormonálisan jött elő. Lehet, hogy nálad is e miatt jött elő. Kérdezd meg a nőgyógyászt. Egyébként szerintem semmi komoly, nincs okod aggodalomra.
2009. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Mas tapasztalatok esetleg?

Es lehet vagy kell vele tenni valamit?

2009. nov. 22. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első válaszoló vagyok. Nekem évekig megvolt ez a problémám. Váltogattam a fogamzásgátlókat de egyik se mulasztotta el. Most nemrég szültem még nem tudom, hogy vissza fog-e jönni. De ha nincs más tüneted pl. viszketés, égés akkor tényleg nincs baj szerintem. Én hüvelyöblögetőt használtam, hogy konfortosabban érezzem magam.

2009. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi megint, :) mi a huvelyoblogeto neve?
2009. nov. 23. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Colpo Cleaner amit én használtam. Dm-be vettem külön az intim zuhanyt és a tablettát hozzá, amit a vízben kell feloldani.


Üdv.: Anita

2009. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!