Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba ha van már két...

8 hónapos baba ha van már két foga akkor ehet baba kekszet? Csak úgy simán?

Figyelt kérdés
(hipp 6 hónapos kortól)
2009. nov. 21. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,el tudja nyámnyogni
2009. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerinted 20 évvel ezelőtt volt hipp keksz????

És felnőttél,és kenyérhéját majszoltál boldogan 8 hónaposan:-)

2009. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerinted?Szerintem nem volt!!!!
2009. nov. 21. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is 8 hósak vagyunk, kölesgolyót, bulátát kiflit , hipp keksz mindegyiket imádja :)
2009. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. nov. 21. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
nehülyülj most komoly, hogy a 8 hósnak babakekszet adsz? Nem aggódod túl egy kicsit, amikor már búzalisztből tésztát, rizst, gluténes tejpépet satöbbi ehet. miért nem adsz neki: háztartási kekszet, babapiskótát, kölesgolyót, kiflicsücsköt, vagy kenyérhéjat, az én babám is 8 hós, igaz 4 foga van, de a legjobban a kenyérhéjjal szereti masszírozni az ínyét, ne parázz annyira
2009. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy történet.25 évvel ezelőtt volt 8 hónapos a fiam.Párizsikockákat evett kenyérkockákkal.Ha meglátta,hogy az apja lecsót eszik,visított az örömtől és képtelenség volt neki nem adni,pedig erős is volt.Imádta.És nem volt semmi baja,és rendes felnőtt lett belőle.Járj utána,hogy Te mit ettél ennyi idősen,mert hogy nem ezeket a műkajákat,az biztos.
2009. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!