Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos tápszeres...

3 és fél hónapos tápszeres babám egyik pillanatról a másikra nem hajlandó elfogadni a cumisüveget! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Újszülött kora óta imád cumizni.A cumisüveggel sem volt gond.3 hete nő az első alsó 2 foga azóta nem hajlandó elfogadni a cumit,csak az ujját szopja.Ez nem is baj,de 4 napja minden kajcsi előtt hisztizik,kilöki a szájából a cumisüveget és alig bírom rávenni,hogy egyen belőle.

Mit tegyek?

Próbáljam ki az itatópoharat??

Elmúlik ez nála??


2009. nov. 21. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 1-es cumit használsz, lehethogy váltani kéne 2-esre. Én kisfiam is ezt csinálta 3 hónaposan. Rájöttem hogy nem "ömlik" a szájába úgy a kaja ahogy szeretné, és belefáradt,inkább nem evett csak hisztizett. Aztán váltottunk, azóta minden rendben.
2009. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi sűrítővel esszük a tápszert,ezért már 2 hónapja 3-as cumit használunk.Sajnos nem ez a baj:(de köszönöm a válaszod!
2009. nov. 21. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam igy,aztán vettem egy másik cumisüveget,és azóta is azt használjuk.Egy próbát megér.
2009. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom!
2009. nov. 23. 11:03
 5/9 A kérdező kommentje:

Várom még a tanácsokat:(

Kipróbáltam egy másik cumisüveget de sajnos azt még jobban nem fogadta el.

Voltunk dokinál hát semmi érdemlegeset nem mondott,csak ha a súlya csökken akkor van baj.Kezdjem el kóstoltatni a picurral a gyümölcsöket.

Tápszercserén is gondolkodtam,de Pregomint eszünk mert tejérzékeny gyanús a nyuszkó,nem tudom ha váltanánk mire.

2009. nov. 24. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A tejérzékeny gyanús az mit jelent? Próbáld meg Milupával etetni, csak kicsit adj neki próbaképp. A legjobb megoldás az lenne ha van ismerős kismama ezt eszi kéri egy evésre valót és ha beválik akkor vennél ugyan olyat. Próbáld ki a MaM vagy a NUK 2-es cumit a vákumosat, hátha azt elfogadja. Ha végképp nem megy semmivel akkor próbáld itató pohárral. Ha kijött a fogacska próbáld meg még cumival is hátha akkor elfogadná. Nem tudom a gyümiket hogy gondoltad adni neki, próbáld meg kanállal (először biztos, kilöki nálunk is így volt)ha nem megy úgy akkor pépesítsd tejpéppel vagy tápszerrel és hígabban pohárból add neki, úgy biztos jobban el fogja fogadni.

2009. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Milupát ettünk ezelőtt,de attól iszonyatos hasfájása volt utána Bebát de attól is ez vált be.Nuk cumisüveget próbáltam na abból szívni sem volt hajlandó,de még próbálkozom mással.Én is úgy gondoltam,hogy a gyümölcsöt először mint pl almalé,baracklé adom utána sűrűbbre csinálom vagy tápszerbe teszek belőle!

Köszönöm a válaszod!

2009. nov. 24. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Mamm cumisüveg, és lehetőleg gyerekorvos által felírt tápszer!!!!Ebben a korban csak HA-s tápszer!!!
2009. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak olyan tápszert adok neki amiről előtte megkérdezem a gyerekorvost.A pregomint a gasztropenterológus írta felnekünk.

2009. nov. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!