Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet adni a babának...

Adri baba kérdése:

Miért nem lehet adni a babának tehéntejet 1 éves koráig amikor olvastam babareceptet amiben tej volt (4 hó)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos tehen tejet olvastal?Altalaban anyatejet szoktak irni.

Amugy van aki ad neki ilyen kicsi kortol...a baratnon csak 6 hetig tudott szoptatni,pedig mindent bevetett de elapadt a teje...aztan jott egyik tejpor a masik utan,draga es olcso is de a gyerek utalta;igy kiprobaltak a tehentejet semmi baja tole es gyonyoruen fejlodik,most 5 hos.Az en fiam mindjart 1 eves en megkostoltattam vele de nem szereti,sem a hazi tehen tejet sem a tejporosat.igy hebe hoba a tejpepbe bolti tejet veszek neki.az johet...tejberizsnek vagy barhogyan...

2009. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 4 hósan adtam először a lányomnak. 6 hósan jelentek meg az első pöttyök. mindig a szúnyogokra fogtuk. aztán nem akart enni, mint kiderült a tehéntejet nem úgy dolgozza fel a kifejletlen csecsemőgyomor, ahogy azt kellene. egyre csúnyább lett az allergiája már az 1,5 % tejtől is. sokára tisztult ki a szervezetéből, de most 3 évesen 1,5 -ösből napi 4-6 dl megihat. 1 év alatt, ha lehet, ne adj neki.
2009. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!