Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen ez a kenguru?

Szerintetek milyen ez a kenguru?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni?

Csak egy vállpántja van vagy kettő csak egy vállon is lehet hordani?


[link]


2009. nov. 21. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen van nekünk is, csak más a márka. Nagyon jó. Ha ki tudod használni akkor megéri megvenni.
2009. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, akkor ne vegyél kengurut. Inkább a mei tai-ra szavazok. Nem jó a csípőnek, hogy nincs terpeszben a baba lába, és a háta is merev, így nem támasztja meg kellően a pici hátát, ami később gerincproblémákhoz vezethet. Tul. képp ez a két legfontosabb szempont a kényelem mellett hordozó vásárlásánál. A terpesz alatt a térdtől térdig megtámasztó hordozót értem.
2009. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem hasonló van.12kg-ig lehet benne hordani a kicsit,legalábbis az enyémben igen.0 hóstól hordható,de 3 hóstól javasolt.Én 2.5hósan raktam bele először.Ha dettó az mint az enyém akkor 25féle pozícióban lehet hordani a babát benne,még szoptatni is lehet,az enyém 1 pántos.0-3hósig a nyakadra kell akasztani ill. a válladra ugrik rá.Utána a pántot 3hóstól felfelé tudod a válladra tenni keresztben.Bár én még mindig a nyakamba teszem.Én szeretem.Mi az auchanba vettük a Turbo kölyökben 5 e ft-ért.Rem.segítettem a döntésben.4.5hós baba anyukája.
2009. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12.15-ös válaszoló vok.Nekem teljesen merevítős a háta,és a lábánál is olyan vastag a terpesz része,hogy tuti nem lesz csipőficamos.
2009. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 12:12-es válaszoló!

Van mei-tai-om(liliputi 2.generációs) de annyira szét kell benne tennie a lábát,hogy nem szereti(kifelé hordom/hordanám,mert felém fordulva sem marad meg,mert nem lát ki).Ezért gondoltam,hogy a kenguru jobb,mert bár abban is terpeszben van ,de annyira mégsem.

3 és fél hónapos amúgy.

2009. nov. 21. 12:27
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is!

:)

2009. nov. 21. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:

12:12 ismét. A mei taiban nem lehet kifelé hordozni, mert kifelé hordozni kifejezetten káros az egészségre. Ha nem marad meg elől, rakd hátra, segítek ha írsz privit.

Ha érdekel a kifelé hordozás téma, akkor tessék:

[link]

2009. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is olvastam,hogy miért nem javallják a kifelé hordozást,de pl.ezen az oldalon is az elöl kifelé fordítva hordozás megkötését mutatják.


[link]

2009. nov. 21. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok, te tudod. Én nem tenném, de nyilván a te döntésed.
2009. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva igen, szerintem érdemes megvenni.

Egyébként pedig kicsit túl van reagálva ez a "kifelé nem nézhet" szempont. Hát ha ettől lesz egy gyermek intelligensebb, akkor megeszem a kalapom. Nem egy olyan szülőt ismerek, akik folyamatosan szemben tolják és hordozzák a gyereket, mégsem lett a gyerkőc kiegyensúlyotott baba. Ellenpéldát is tudok, sok olyan gyerekkel találkoztam, aki kifelé szemlélte a világot, és igenis megállja a helyét a világban, imádja a szüleit. Egy szó mint száz, nem ezen múlik.

2009. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!