Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény tanuló kutyus?

Vélemény tanuló kutyus?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
tessék?:)
2009. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

Szerintem nagyon jó dolog! A nővérem lányainak volt, imádták! Nagyon helyes és jópofa! Sok mindent tud, vele együtt szokták énekelni pl az ábécét, meg mondja a testrészeit is! Én ajánlom!

2009. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan sokaknak tetszik, de szerintem túl drága és nem ér annyit. Az, hogy elénekli az Abc-t, aranyos, de a gyerekeknek fölösleges, a betűket meg túl gyorsan mutatja egymás után, egy kisgyerek nem tudja felfogni, minek villódzik. Egyébként szerintem sok FP játék teljesen fölösleges, csak divat lett.
2009. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.én is szerettem volna venni,ki is próbáltam bent az üzletben,nagyon aranyos,és biztosan leköti a babákat,de sokallom az árát.nagyon sok olyan dolgot csinál amit egyébként egy szülő megtanít neki ugyanúgy játékosan.hol a fül,az orr,a mondókákat is,és számolni még bőven rá ér,szóval csak azért,hogy el legyen valamivel én nem adnék érte 7 ezer forintot.
2009. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már egy csörgő is 1-2000 Ft, annál ez többet ér. Nem az a lényag, hogy mit mond, hanem, hogy hangot ad ki, és ez tetszik neki. Én vettem, először sírt,másnap meg már vigyorgott neki, szép ajándék karácsonyra.
2009. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. nov. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!