Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás baba mellett iható a...

Ekcémás baba mellett iható a rizstej?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk mire lehet allergiás:( 1 hónapja kezdődött nála,most 4.5hós.Tejre gondolunk,meg mosópor,az utóbbit már lecseréltem mosódióra,öblítőt elhagytam szintén.
2009. nov. 20. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
NEm tudom, milyen babaápoló szereket használsz, de amiben van illatosító, az sokszor okoz allergiás tüneteket.
2009. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
babe termékeket.
2009. nov. 20. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy te is teljesen tejmentesen étkezel. Rizstejet ihatsz, bár az ízét meg kell szokni... Én lányom tápszeres, négy hósan kezdődött az ekcémája, nyáron teljesen elmúlt, már örültem mint majom a farkának, erre teljesen máshol durván előtört. Most 15 hós és ezerrel elkezdtem bújni a tejmentes recepteket...rémálom annyit mondhatok...
2009. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!