Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám beteg lenne...

8 hetes babám beteg lenne mert néha hallom, hogy elvandugulva az orra?

Figyelt kérdés

ilyenkor cseppentünk nasivint neki és ki orszívozuk jön neki váladék így szívással,de magától nem jön ki ezt úgy éertem hogy amikor mi náthásak vagyunk akkor ugye elered az ember orra. Nem tudom a babáknál hogy van ez?

Mert mondta a védőnő ,hogy van egy tisztulási folyamat náluk.De amúgy nem rossz kedvű nem sír nem köhög jó a közérzete!


2009. nov. 20. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy picit megfázott, de nagy baj biztosan nincs. Én a helyedben nem használnék NAsivint - ha jól tudom, az gyógyszeres. Inkább Sterimart, ami tengervizes sós oldat, fellazítja a váladékot és le tudod szívni. Ha zöld, akkor érdemes megmutatni egy dokinak. Ha fehér, átlátszó, akkor folytasd a szívást, amíg dugul a nózija.


Minden jót!

2009. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!