Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos anyatejes babátok...

3 hónapos anyatejes babátok hányszor eszik egy nap? Nem baj ha az enyém csak 5ször?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
...:) ...én ugyanezen szoktam néha aggódni. A kislányom 3,5 hónapos, napi 5-6-szor eszik. Amikor éhes, eszik. Azon túl meg - szerintem - nem kell tömni. :)
2009. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 hósak vagyunk, és van olyan nap, hogy 5x eszik csak. Általában 6x, de az 5 is előfordult már.

Boldog babázást!

2009. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kérdeztem ezt már korábban :), mert hasonlóképpen aggódtam. 2.5 hónaposak vagyunk és általában 5ször eszünk, de van hogy csak 4szer :(. Amíg gyarapszik, nincs gond. Azt hiszem :)
2009. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak, három hónaposak, tegnap pl. 6 óra telt el két evés között, olyan jól aludtak, és éjszaka sem keltek, így tegnap csak négyszer ettek. De más napokon sem esznek 5-nél többször. Szerintem ez attól is függ, mennyit eszik egyszerre. Az enyémek nagyétkűek, 200-220 anyatejet esznek alkalmanként (természetesen fejenként).

Szerintem ne aggódj, főleg ha a súlya szépen nő.

2009. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hós és naponta 4-5ször eszik, és nem is sokat. 80 max100 ml-t. Szóval én duplán is aggódtam, de mivel fejlődik, megnyugodtam kicsit. Papír szerint 140-et kéne enni egyszerre és 6-szor. Ehhez képest Ő kivétel!:) Nem foglalkozom a papírformával már, de mivel első baba, kicsit görcsösebb voltam az elején.
2009. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az én kisfiam bizony nagy étkű!:) Van hogy 9-szer is szopizik egy nap,de álltalában 7-szer,és egy szopi eltart fél órát is akár,és végig szívja,még pihenni is alig áll meg! Aggódtam is hogy nem-e baj,de a védőnő szerint majd lejjebb fogja adni idővel!Most 13 hetes de már 6100g,pedig 2600g-al született:) Kezdetben 10-12-szer is kért cicit egy nap.
2009. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ötször evett ennyi idősen. Most hét hónapos, és már csak négyszer eszik, ha nagyon korán kel, akkor ötször. És tíz kiló.
2009. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
enyém is 3 hónapos és 5x szopizik,nagyritkán 6x álltalában 80-120 gramm között,bár a héten 2x volt olyan 160-at szopizott :)
2009. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. És hizik rendesen?
2009. nov. 20. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!