Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 1 éves kisfiamnak...

Mit adjak 1 éves kisfiamnak reggelire?

Figyelt kérdés
Mostmár teljesen kifogytam az ötletekből, és kezdek egy kicsit kétségbe esni. Kezd leszokni arról, hogy reggel is megigya a tápszerét (az estiről már egy hónapja leszokott). Igy reggel gondoltam, mostmár jöhet a felvágott, a kenyér, kifli, zsömle, pogácsa, de valahogy semmit nem hajlandó enni. Egy gyümölcsös danone joghurtot megeszik, persze előtt kinálom felvágottal. Néha meg is eszik 3-4 szelet párizsit, sonkát, de a kenyeret nem hajlandó hozzá enni. Próbáltam, hogy a joghurtba szaggatok pár falatot, de észreveszi benne, és a kenyeret kilöki a nyelvével. De az meg normális, hogy a felvágottat magába egye? Próbáltam a pogácsát, gondoltam az édesebb, de azt sem. Van valami ötletetek? Gyümölcsöt uzsira szoktam neki adni, vagy krémtúrót, meg úgy gondolom, azért az már nem elég neki ebédig. Ebédelni egy körül szokott (mostanában még később, mert akkor alszik), és még akkor is, ha én nem adok neki, akkor ő nem kér. Rosszevő lenne? A tápszert ha rákinálom nappal, ordit tőle? Amúgy nagyon jókedvű, eleven baba, a súlya 10kg, a védőnő azt mondta, hogy a soványabb gyerekek közé tartozik. Irjatok! Köszönöm! (inni iszik napközben, azzal nincs gond, tea, gyümilé, persze jó higan, és nem amiatt nem eszik:-))
2009. nov. 20. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam 11 hós, ő azt eszi amit én, kakaós csiga, lekváros táska, sajtos croassan, stb, szereti.
2009. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kisfiam lassan 8 hónapos lesz. A tápszert sajnos már nem hajlandó megenni. Szoktam neki adni kakót, imádja camping sajtos kenyeret, májkrémet, párizsit. Van, hogy ő is kenyér nélkül eszi a párizsit. Tegnap előszür evett túrós táskát is, bejött neki.

2009. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányok nem azt kérdezték hogy kinek eszi meg a kenyeret a gyereke hanem hogy mit tegyen hogy megegye......:(

Lekvárral próbáltad? Az én lányom csak azzal eszi meg, ugyanúgy kiköpi mint a tiéd....(Talán azért mert még csak 2 foga van....)( 1 éves lassan)

2009. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!