Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás járhat köhögéssel?

A fogzás járhat köhögéssel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, 23 hós a fiam, jó sok foga van már, voltunk lázasak, hasmenés, levertség, rosszkedv, de köhögés még nem volt. Szerintem nem. De a Lándzsás útifű szirupt jó szívvel ajánlom, nálunk családtag :-)
2009. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,ha pl torokgyulladás lesz miatta,mert amikor fogzik a baba sokszor könnyebben megbetegszenek,gyakrabban lehet ilyenkor torokgyulladás,így köhögés is.Más ok miatt szerintem csak úgy nem köhögne fogzáskor.
2009. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogzáskor legyengül a gyerekek immunrendszere, többnyire a fogínygyulladás miatt. Ebből kifolyólag könnyebben benyelnek mindenféle bacit, vírust. Úgyhogy lehet a fogzás az alapok. Stodal-t próbáltad már. Jó száraz és hurutos köhögésre is. Homeós szer, nekünk bevált.
2009. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor és hogy köhög a babád! Az enyém is köhincsél a mai napig. Nem beteg, nem köhögőrohamok jönnek rá, csak éppen annyira nyáladzik, hogy az a torkára megy és attól köhög. Ez inkább gagyarászás közben/után van. Figyeld meg a köhögését. A fiamnak ilyenkor nem szakad fel semmi, száraz köhögés és csak időszakosan van napközben. Ha nagyon aggódsz, annyi hogy elviszed dokinénihez és ő megnézi a kis torkát, hogy nem piros-e. :) Én is rákérdeztem a dokinéninél, mert nem voltam én sem 100% biztos benne, hogy ez normális, de ő megnyugtatott!
2009. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ahogy írták a gyengébb immunrendszer miatt. Nálunk minden fog náthával érkezik.
2009. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!