Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap a Mikulástol 1év...

Mit kap a Mikulástol 1év kőrüli babatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tőlünk egy kis alakú mikulásos mesekönyvet.semmi mást.a rokonság bébi deszertet vett.
2009. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a rokonság rendes Mikulás csomit vett, mondván már nyugodtan ehet csokit. De természetesen nem ő ette meg:) Tőlünk téli sapit és egy tűzoltóautós kiskönyvet kapott:)))
2009. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikuláscsomagot és szánkót fog kapni!
2009. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az én kisfiam már másfél éves .

Amikor ő még egy éves volt mikuláscsomagot kapott a nagymamájától amiben ő állította össze azt amibe benne volt (bébiétel ,bébiital,kindertejszelet)stb(

én másféle csokit nem adok neki)

Tőlünk pedig a brendon babaáruházból vettünk neki egy frischer pace játék kis vonatot ami megyen magától és a tetején egy ilyen kis kockák vannak három db ami mi közben megy úgy forog meg kellemes dallamokat játszik többfélét is nekünk is és neki is nagyon teccet és még mindig nagyon szereti igaz hogy az ára 10.000 de mi akkor megvettük 6000-ér mert karácsonyi akció volt szerintem megéri na meg kapott tőllünk is mikuláscsomagot

2009. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mivel már másfél éves a quelle katalóusban láttam egy olyan játékot ami zebra és van alatta egy ilyen rugó szerűség és az le és fel mozog meg körbe de természetesen biztosan hogy mindezt lassan és ha felül rá a gyarek akkor amikor megfogja azt amiben apaszkodik akkor zenél meg van alatta szőnyeg nagyon szép ha megtudjátok nézni szerintem nézzétek meg az ára ha jól emlékszem 25.000 a neve mozgó zebra én ezt szeretném neki karácsonyra vagy mikulásra de neki még a névnapja is karácsonykor van mert pistike a neve
2009. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
első vagyok.az utolsónak.vigyázz mert a quelle cég csődött mondott.sok vállalatát felszámolták.a sógornőm rendszeres vásárlójuk volt,de 2 hónap még kiküldték az utolsó csomagrendelését.szerintem kérdezősködj előtte.bár biztos nem mondják,hogy ne rendelj náluk,jobb óvatosnak lenni.
2009. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

KÖSZY ÉN ERRŐL NEM TUDTAM NEKEM A SOGORNŐMNEK AZ ANYUKÁJA FOGLALKOZIK EZZEL MÁR ÉVEK ÓTA DE NEM MONDTAK SEMMI ILYESMIT EGYÉBKÉNT ÉN AZ INTERNETRŐL RENDELTEM TŐLLÜK KATALÓGUST ÉS ELÉG HAMAR KI IS KÜLDTÉK A KATALÓGUST

EGYÉBKÉNT HA ÍGY VAN AHOGYAN MONDOD AKKOR NEM TUDOD VAGY ESETLEG VALAKI MÁS NEMTUDJA VAN ILYEN ÁRUHÁZ AHOL QUELLÉS TERMÉKEK VANNAK ÉS AKKOR NE KELLENE RENDELNI MEG ILYENEK TEHÁT SOKKAL EGYSZERŰBB LENNE AZ EGÉSZ

2009. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenem hogy ő az ugráló zebrát akarja megvenni ami máshol sokkal olcsóbb.Van 17000ft-ért és 14650ft-ért is.Különböző nagyáruházakban...
2009. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az első vagyok,én is ott nézem ki a babámnak játékot.és csak utána olvastam a csődről.de láttam pont ugyanolyan játékot a Brendon oldalán,pont ugyanannyiért.üsd be a google ba a pontos nevét,hátha ki dob neked még internetes játékáruházat.
2009. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jol eltértetek a kérdésemtol,de azért koszi a válaszokat:)
2009. nov. 20. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!