Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Hogy...

Szoptatós anyukák! Hogy oldottátok meg, hogy amikor már volt foga a gyereknek ne harapjon?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam és az alsó kettő foga van csak kint,de ezzel is ráharapott a bimbómra.Mi lesz ha kint lesz a felső is?Le kell választanom?
2009. nov. 19. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. megszokod.
2009. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meg kell szokni. A ráharapásnak sokféle oka lehet. Az én babámnak 6 foga van kint. Eddig nem harapott. De sajnos, most jön a 7., most rettenetesen. Ha kijön teljesen, akkor remélhetőleg visszaáll a régi kerékvágásba.
2009. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hónapos az eggyik mellbimbómat nagyon csunyán megharapta még vérzett is utána!A másikat meg folyton harapdálja de nem vészes!Ő már csak este lefekvés előtt szopizik!a bimbóvédőt nem szivja ugy mint ahogy a cumisüveget sem ugyh mi kanalazunk vacsira is tejpép és rá szopi éjjel meg nem harap mert kis komás éjjel 1 szer kel fel!alsó két fogunk van!Probálkozzatok a bimbóvédővel nálatok hátha beválik!KITARTÁS!
2009. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van védőm,de így is csillagokat láttam,mondjuk biztos azért tette,mert jön a felső,remélem utána nem fogja csinálni!
2009. nov. 19. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is harapott , amior kibújt az első kettő. Amikor megharapott elvettem tőle a cicit, majd visszaadtam neki. Ha megint harapott, akkor eltettem a cicim. Elsírta magát, de 2 alkalom után megtanulta, hogy nem szabad harapni. Azóta kint van 4 újjabb, és NEM HARAP:)
2009. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a kisfiamnak is 8 hónaposan jött az első két foga, egy kicsit harapott, aztán leszokott róla. 14 hónapos koráig szoptattam. Annyit tettem csak, hogy amikor harapott, kivettem a cicit a szájából. Nem fog mindig harapni, ne aggódj!
2009. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba a szoptatást, mert nem fog harapni, ez csak egy átmeneti állapot. Engem 2 hétig harapott és most pár napja megszűnt a harapás.
2009. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm anyukák:)
2009. nov. 19. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem harap. Finoman, de határozottan szólj rá, hogy ezt nem szabad, mert fáj, és vedd el tőle a cicit. Kicsit később add oda neki, ha megint harap, megint szólj rá. Ne kiabálj rá, mert megijedhet. Nagyon értelmesek, megértik. Az én fiam az első 2-2 fogánál picit mindig megharapott az elején, de a többinél már egyszer sem.
2009. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!