Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettétek észre először,...

Mikor vettétek észre először, hogy babátok érti, amit mondotok neki? És mi volt az?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Amin konkrétan meglepődtem, pici korától kezdve fújtam neki szappanbuborékot, mert mindig csodálattal figyelte, és kb 3-4 hónapos lehetett (de felírtam, majd megnézem pontosan) amikor mondtam neki, hogy fújjunk buborékot? és már nézett a szekrény tetejére, mert ott tároltam...

:)


De én folyamatosan beszéltem hozzá, öltözésnél, pelenkázásnál mindig mondtam, most is mondom, hogy mit csinálunk, szóval lehet mást is megértett, de azt nem vettem így észre.


16 hónapos fiúcska anyukája

2009. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk 3,5 hónapos a babánk,és imádja,ha azt mondjuk neki,hogy jajjjj...de széép vagy...,meg hogy jajj...de ügyes vaaagy... :)

Szerintem érti... :) :) :)

2009. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

leghamarabb a lampataztan a kapcsolot ertette. huu nemtom pontosan, de olyan 4-5 honapos lehetett.

mindig mondom (szinkronizalom) neki amit eppen nez. most mar 1 eves, de sokszor most is ugy tanitom erre arra, es biztatom ha epp arra nez amit kerdezek tole. pl hol van a kutya? ha odanez akkor: az az, amit nezel. mutassad a kezeddel! vagy rateszem az ujat.

2009. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megyünk pucccérkodni.Bezsong tőle.Kb 3-3,5 hós lehetett.Babaúszásra is azóta járunk és ott 1 jelszót kell használni merülés elött.A csiki-csikit is hamar megtanulta,de nem tudom mikor.
2009. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leghamarabb a nevére figyelt fel, úgy értem akármit is mondhattam neki nem nézett oda,de a nevére igen. Ez kb 3 hós kora óta működik.

Szintén sokat beszélek hozzá, és most 6 hós és sokmindent ért (néha meg is lepődök!!!)

2009. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Születése óta mindig beszélek hozzá :) A neve szerencsére könnyű, hamar ki is fogja tudni mondani.

A szép baba, okos baba, ügyes baba, jó baba szókombinációkat már régóta érti.

Ma pedig kimondta, hogy mama-mama :D 5 és fél hónapos :D gügyög a drágám.

2009. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!