Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás cumi nélkül? De hogyan?

Alvás cumi nélkül? De hogyan?

Figyelt kérdés

8hónapos a fim és 4 napja éjjel egytől óránként ébred.Már teljesen kivagyok...Gondolom a cumi miatt,mert kiesik a szájából.Ha visszateszem alszik tovább.

Eddig nem volt ez,most miért???


2009. nov. 19. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nem akarom elbagatelizálni, és vagy elhiszed vagy nem, de az enyém napközben, ha a cumiját kiejti, akkor fogja és visszateszi. (6 hónapos)Vagy van úgy sokszor, hogy fogja, kiveszi , tartja, visszateszi. Nálunk pont az ellenkezőjén "sült" el a dolog... ha kiesik a szájából és alszik, akkor is nyammog, mintha benne lenne... Tudom, ettől nem jobb neked, de ha ilyen irányba megy el ez a cumi dolog, lehet hogy cumi nélkül kellene őt elaltatnod. dúdolással, ringatással, babakocsiban...stb. De az is lehet hogy nő a fogacskája, azt nézted?

2009. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az a gond, hogy kiesik a cumi. Az egy dolog, hogy ha beteszed a szájába, megnyugszik, és alszik tovább. Ennyi idősen már ő is visszatehetné magának, ha akarná. (Az én fiam is cselekszik.) Valami más okból riad fel, a cumi csak eszköz a visszaalvásra. Lehet, hogy valójában téged akar 'ellenőrizni', hogy anya megvan -e még. De ez csak egy ötlet, sok más oka is lehet.
2009. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a foga jön a babódnak?
2009. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez ment, én elvettem ezért a cumit. Korábban volt már ilyen kérdés, idemásoltam a válaszomat:


NA,én pont ezért vettem el a cumeszt a kisfiamtól.2 hónapos korától cumizott alváskor. Kb. 4 hónapos korában indult nálunk is a hajnali műsor: 2, 3, 4, 5 órakor felsírt a cumiért. A végén volt már olyan is, amikor 15-20 percenkért keltünk hozzá ezért.

Aztán mikor 6 hónapos lett, elkezdtem leszoktatni. Először csak a napközbeni alvásnál nem adtam oda neki, aztán amikor ezt megszokta, estére sem. 2 hét alatt elfelejtette, nem állt át az ujjszopira és a sírás sem lett több.

2009. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!