Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltattatok már ilyet?

Csináltattatok már ilyet?

Figyelt kérdés
A Rossmann szórólapon láttam, hogy rá lehet tetetni a pici fényképét pl. bögrére vagy pólóra. Aki már csináltatott ilyet, meg tudná írni nekem, hogy mennyibe kerül, és megéri-e? Köszi szépen előre is.
2009. nov. 19. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én még nem csináltattam, de szeretnék Karácsonyra a családnak!

Itt van a link amin rajta vannak az árak is a jobb felső sarkokban!

:)

2009. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi bögrét, pólót és naptárat is csináltattunk már, bár nem a rossmannban. Ezek aranyos ajándékok szerintem :)

DM-ben is van ilyesmi, ezen kívül még ezer helyen, ha beütöd a google-ba (fényképes ajándéktárgyak vagy ilyesmi szöveggel)

2009. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én még nem csináltattam, de itt van a link ahol meg lehet rendelni pl. a DM-től:


[link]


Nekem is jó ötletet adtál, nagymamáknak jó lesz karácsonyi ajándéknak:-) Meg nekünk is jó lenne:-)

2009. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Akiket érdekelnek ezek a fényképes bögrék,azok nyugodtan írjanak nekem,mert az apósom bizos,hogy ezeknél az áraknál olcsóbban megcsinálja..!!

Amúgy a bögréken kívül még söröskorsókra is rálehet nála a képeket rakatni..


Bocs,ha valaki reklámnak vette...,de ti is jobban jártok,ha vele csináltatjátok.. :)

2009. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
11:03-astól kérdezem: hol laksz?
2009. nov. 19. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia


Az utolsó írónak!


A 16. kerületben lakom. /Após meg alattunk,aki csinálja ezeket a dolgokat :)/

Az Örstől 2 percre...

2009. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:)

Én meg Komárom mellett. azért köszi...

2009. nov. 19. 12:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 4. válaszolótól kérdezném, hogy mennyiért csinálja? Bögre és naptár érdekelne. Budapesten lakom én is.
2009. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11:03-as Engem is érdekelne, de vidéken lakom. Postaköltséggel együtt is jobban megéri? DM honlapján 3000 Ft körül a bögre.
2009. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A bögrés válaszoló vagyok :)


Szerintem még postaköltséggel is megéri /bár nem tudom,hogy az mennyi.../,mert most voltam lent,és megkérdeztem,hogy mennyiért csinálja meg.


A börét 800 ft-ért,a korsót meg,ami fedeles is,azt meg 1500 ft-ért készíti el.


Akit érdekel,az szóljon! :)

2009. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!