Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elől üljön vagy hátul?

Elől üljön vagy hátul?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyünk 250 km távolságra, kislányommal.Még nem utaztunk kettesben autóval. Ki mit ajánl? Hátul üljön, vagy elől is ülhet autósülésben, mellettem?
2009. nov. 19. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

autósülésben elől nem ülhet, csak babahordozóban amennyiben kilehet kapcsolni a légzsákot.

én anyósülés mögé ültetem, így visszapillantótükörből látom őt, és ő is lát engem.

egyébként pedig a vezető mögött a legbiztonságosabb állítólag.

2009. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor rakhatod be az első ülésre, ha menetiránnyal ellentétes, azaz hátrafelé forduló gyerekülésed van, illetve kikapcsolható a légzsák elől, vagy nincs. minden egyéb esetben hátra kell tenni.
2009. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
masodik vagyok, na ez egyszerre. :D
2009. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen... :) Ettől féltem én is... Én is a hátam mögé gondoltam ültetni. De, hogy azt hogyan fogja kibírni? :) Eddig mellette ültem, játszottunk, enni- inni kapott tőlem. Reméllem könnyen eljutunk a nagyszülőkhöz :) Amúgy 19 hónapos. Köszi az eddigi válaszokat!
2009. nov. 19. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám (11,5hós) az anyósülés mögött ül.

Szerintem ne rakd előre, az a legveszélyesebb.

Anyósülés mögül lát téged, te is látod őt. Nekünk van az anyósülés támláján ilyen játéktartó neki, ahonnan lógnak mindenféle játékok, így elszórakoztatja magát. Szól a rádió, énekelek neki, stb. Nem szokott gond lenni.

2009. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!