Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan véditek 1 éves babátoka...

Hogyan véditek 1 éves babátokat és magatokat az influenzátol? Nem védőoltásra gondolok. Adtok neki valamit? Én terhes is vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 1000 mg-os C vitamint szedek,a kisfiamnak Cebion Multi szirupot adok minden nap

2009. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ma egy doki a maszkot javasolta, hogy viseljem. A kicsivel nem tudom mit lehet tenni. Talán nem mentek emberek közé, nem mentek boltba, nem utaztok tömegközlekedéssel, ilyenek. Már én is nagyon várom, hogy vége legyen ennek az őrületnek.

28 hetes

2009. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sehogy. Mi is így vagyunk. Én 7 hónapos terhes, a babám 1,5 éves. Nálunk a faluban már az óvodát meg az iskolát is bezárták az influenza miatt. Én kivertem a balhét a férjemnek, hogy oltassa be magát, mert ő bolti eladó, napi több száz emberrel találkozik. Nagyon nem akarta, de végre meggyőztem. Nekem a gyerekorvos is azt mondta, hogy csak olyan felnőttet engedjek látogatóba, aki be van oltva. Kisgyereket nem vállalta beoltani. Magamat sem merem. Mennyi idős terhes vagy? Nekem azt mondta a doki, hogy ennyi idős terhesen már nem lesz tőle baja a magzatnak.

A vitaminokkal erősíted ugyan az immunrendszered, de attól még elkapod, ha találkozol vele. Csak előbb túlleszel rajta.

2009. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én és apa C-vitamin, Kicsinek 9 hós Cebion csepp, sok gyümi, zöldség. Ha hazajövünk azonnal kezet mosunk, csak utána vetkőztetem a lurkót.
2009. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hosom kap cebion cseppet meg immunerősitő homeos bogyót,a férjemmel szedünk C vitamint és rendszeresen használjuk a kézfertőtlenítő zselét,ha megyünk boltba vagy akárhol megfogunk valamit (kilincs,buszon stb.)
2009. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!