Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haspuffadásra mit adhatok a...

Haspuffadásra mit adhatok a gyerekemnek még nincs egy hónapos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod konkrétan, hogy ez a baja?

Szerintem ha tényleg ez a probléma semmit. Rá kell jönni mitől lehet és azt kerülni!

2009. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az INFACOL szuszpenzió jó ilyen dolgokra!Fini narancs ízét kedvelik a babák!
2009. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Infacolt is csak 1 hónapos kor után lehet, én úgy tudom.

Haspuffadásra, hasfájásra: próbáld ki a cseresznyemagpárnát. Szerintem még ha nem is az a baja, a meleg és a kis súly a pociján meg fogja nyugtatni. VAgy próbáld meg tornáztatni (feltologatni a lábait) és akkor elmozdulnak a belek, így a gázok is könnyebben távoznak.

2009. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Infacol vagy Saab Simplex(azt hiszem így írják).Mi ezeket kaptuk a dokitól a hasfájásra.
2009. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sab simplex a legjobb.
2009. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Infacol, édeskömény és ánizs tea(1-1 csipetnyit 1 deci vizbe)
2009. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én az Espumisan emulziót adtam a babámnak, nekünk az vált be, de a védőnőm még ajánlotta a Gripe Watert, gyógyvíz, az is haspuffadásra jó. Annyiból jobb, hogy természetes, nincs benne kémiai anyag, mint az Espumisanban.
2009. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gripe water! DMben lehet kapni. Nekünk ez vált be legjobban.
2009. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Infacolt újszülött kortól lehet adni,én 5 naposan keztem el.Próbáltuk a Grip Watert mi is ,nekünk semmit nem ért.
2009. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!