Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin Multifunkciós...

Pierre Cardin Multifunkciós babakocsi Ps 682 mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, majdnem azt is vettünk, de a tesóm (mérnök) szerint gagyik a kerekek, az illesztések, csapágyak... vagy mik :) Bergont vettünk -magyar mérnökök tervezték :O - és bevált, bár nagy dög, én szeretem, bőven elfér benne a nagy lányom.
2009. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, nekünk az van, mindenképpen keményfalu mozest akartam Én szeretem, nagyon jó tolni, könnyű vele fordulni, jól néz ki :)...
2009. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van, szép, könnyű irányítani, bár egy kicsit zavar, hogy az első kerék kicsi,de már megszoktam..
2009. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is bejött, bár vannak hibái. Én nehezen tudom az útpadkákon letolni, mert megakadnak az első kerekei. A mózest hamar kinőtte a fiam, bár nagy baba volt. A kis abalkán nagyon besütött a nap (igaz ez nyáron volt)varrnom kellett oda egy kis függönyt. A hordozóba renszeresen beleizzad szegénykém.
2009. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. nov. 19. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!