Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tipusu szobahintat...

Milyen tipusu szobahintat vegyek 8 hos fiamnak?

Figyelt kérdés

Babam 9,5 kilo,ugyhogy a 11 kg.-ig tipusuak kizarva. Korbeneztem mar,a Bergon tunik a legmasszivabbnak,de ha olyan vacak a biztonsagi ove,minzt a babakocsinak,akkor hagyjuk...

Milyet javasoltok?Legyen elol talca?Dontheto legyen?En lokjem,ne legyen elektromos,zenelo ugye?

Kinek milyen valt be?

Egyaltalan,minden baba szeret hintazni?


2009. nov. 18. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat vegyél, amit te löksz. Elektromos felesleges, mert úgyis ott kell üljél mellette. Hiába van biztonsági öv, nem hagyhatod magára. Zenélő szerintem szintén felesleges.

A mienk állványos, egyszerű, nem dönthető, nem zenél, nem villog, nem csillog. Van egy béna biztonsági öve, és tálcája. A tálcát szeretem, mert az is megfogja a babát.

Az én babám imád hintázni!

Szerintem próbáld ki először egy játszótéren, hogy tetszik-e a babádnak!

Érdemes körbenézni a vaterán, teszveszen, stb, feleáron kapsz jó minőségű, nem agyonhasznált szobahintákat!

2009. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiam szeret hintázni, de direkt nem veszünk neki hintát a lakásba, mert így van motiváció, hogy kimenjünk a játszótérre. Addig is levegőzik, amíg ott hintázik. Másrészt nem akarok vidámparkot csinálni a lakásból.

Szerintem minden baba szeret hintázni.

2009. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adamo-hintát (15 kg-ig van). www.adamo.hu
2009. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!