Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc játéka a 8 hós...

Mi a kedvenc játéka a 8 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Az enyém nem játszik a játékaival, csak folyton olyan helyekre mászik ahová nem volna szabad és mióta megtanult állni semmi nem érdekli, csak az hogy mindenhol felálljon. Ti milyen játékokkal játszotok?
2009. nov. 18. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Fishe price golyók, amiben vannak figurák és mozognak vagy csörögnek. Teszveszen lehet kapni. Azok lekötik gurigatjuk, mászik utánnuk, rázza őket kettőt össze ütöget.

Fisher price cirkusz vonat amihez kockák vannak forognak dőlöngélnek rajta a kockák, lepakolja róla a kockákat, utánnuk mászik és imádja nézegetni a kockákat. Kemény állatos kiskönyv, fél órát is ellapozgatja hajtogatja nézegeti.

Tanuló kutya, nyomogja kezeit lábait az meg mondókázik neki.

Fishe price kelj fel zsiráf golyópálya, fel áll mellette és a tetején lévő gombot nyomogja akkor zenél neki, forgó golyókat pörgeti a fején miközben áll, már a szájába teszi a labdát de még gyenge ahoz hogy bele is nyomja, ha meg én dobálom a golyót keresi melyik hol jött ki :)

Sípoló 100 ft-os gumi állatok, nyomogja sípoltatja őket.

Abszolut kedvenc, a tescoban lehet kapni disney játék, egy műanyag talpon ül micimackó csupor mézzel mellette tigris, háttér egy fa kapu, és előttük van egy virág ami ha megnyomjuk világít és zenél, elől gombok vannak számokkal, azokat ha nyomja dumál micimackó, tigrist ha lenyomjuk akkor ő beszél ugrik. Na ezt is fél órán át nyomogja nézegeti.

Van bébi kompunk, abban leglább áll, tud vele közlekedni és nem mászik be az asztal alá konyhába fürdőbe. Feláll a wc mellett, a csap alatt a lefolyó szifonba kapaszkodva :) Néha én is készen vagyok hogy hová el nem kolbászol!

2009. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez sajna nálunk is így van ahogy leírtad, a kedvenc a virágcserépből a föld szedegetése, pedig csak 1 percre fordulok el :( A játékok pedig már csak a kacat kategóriába tartoznak mert kb. 2 percig van el velük, utána mehet a felfedezés :) Bezzeg az újságot azt tépné fél óráig is , meg rágcsálná ha hagynám, de a babáknak való puha könyv már nem kell neki. Hát én nem tudom van-e olyan baba aki ennyi idősen a játékaival játszik...
2009. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém játszik a játékaival, azokat szereti, ami csörög-zörög, színes, esetleg gombnyomásra hangot ad. De a sima színes műanyag karikákkal is elvan. Kiszórom neki ezeket a padlóra, aztán válogat. Hol ezzel, hol azzal játszik. Persze szeretné a távirányítót, mobiltelefont is, no meg a konyhaszekrényt is nyitogatja. Ez utóbbiból az alsó szinten már kirámoltam minden törhetőt, úgyhogy ezt hagyom neki.

A növényeinket már kimenekítettük, a férjem elvitte a munkahelyére, és a tengerimalac is már a nagyiéknál lakik :-)

2009. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A tengerimalac elköltöztetésén jót mosolyogtam, Jól esett ilyen rossz időben!!!
2009. nov. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!