Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen a strand 1 éves kicsinek?

Télen a strand 1 éves kicsinek?

Figyelt kérdés
Fedett strand! Nagyon szeret pancsolni és nem tudom eldönteni elvigyem-e uszodába. Ti mit csinálnátok?
2009. nov. 18. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, ha van rá lehetőséged, vigyed, még jót is tesz az immunrendszerének! Csak arra figyelj, hogy általában az öltözőkben tök meleg van, úgyhogy nehogy kimelegedjen, mielőtt kimentek újra a szabadba. Inkább az ajtóban add rá a kabátját.

Én 3 hónaposan kezdtem vinni a lányomat babaúszásra január hónapban és olyan piciként sem volt soha semmi baja tőle, úgyhogy csak hajrá! Jó locsizást :-)!

2009. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak melegvizesbe vinném, de oda igen:.)
2009. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A lubickolás nagyon jót tesz a babáknak, de a klóros víz kevésbé. Ha az uszodában nincs baba- ill. gyerekmedence, akkor túl hosszú ideig ne hagyd benn a vízben.
2009. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!