Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is nagyon alacsony...

Szerintetek is nagyon alacsony a kislányom?

Figyelt kérdés
8 hónapos, 67 cm, és 7.8kg. Alacsony lesz nagy korában is? Anyósom is alacsony és egy kicsit rá hasonlít, és az én családomban is sokan kis termetűek.
2009. nov. 18. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, teljesen jó ez a hossz. És az is lehet, hogy felnőttként hosszú lábú modellalkat lesz a kicsid, ezt még ilyenkor nem lehet tudni.
2009. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak ugyanezek a méretei :o)

Apa magas, én közepes, anyós és anyukám alacsony, após és apukám magas... Na most akkor mekkora lesz?? :o))

Ha több az alacsony termetű a családban akkor sem biztos hogy alacsony lesz. Barátnőmék egész családja alacsony termetű, a fia meg kosaras....199cm és még csak 17éves.

2009. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, arányos a babád. Az enyém ennyi idősen 8150 g és 69 cm volt (2950g és 48 cm volt a születésekor). Érdekes módon a nagy lányom is hasonló volt ennyi idősen, most 14 évesen 165 cm...Pedig nálunk is sok alacsony van a családban. A gyerekek általában valamennyivel túlnövik a szülőket, de ha inkább alacsony a család, nem lesznek 2 méteresek.
2009. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyém meg 9 kiló és 72 centi, most lesz 8 hónapos. én meg azon agyaltam, hogy ezt honnan örökölhette, én 165 vagyok, lassan lehagy. :DDD
2009. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém meg szerintem túl hossszú, 8 hónapos 8 kiló és 76 cm, szerintem ő meg magas lesz.

Mondjuk mi is magasak vagyunk (193 és 170 cmí) 10 éves fiam is 150 cm.

2009. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!