Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az új (zöld) csomagolás...

Milyen az új (zöld) csomagolású Tescós pelenka? Ugyanolyan mint a lila csomagos volt vagy változott?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak kipirosodott a popsija tőle. De minden baba más, próbáld ki hátha neked beválik.
2009. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nem gumis a háta... :-(

Nekünk így már nem jó, mert sok "baleset" lett miatta...

Áttértem a Huggiesra, ami jóval drágább, de akciósan, rossmannos kuponnal vettem.


Nagyon sajnálom, mert a lila tescosat nagyon-nagyon szerettük.

2009. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg sokkal jobb lett.Puhább,vékonyabb de ez nem ment a nedvszívás kárára.Igaz a hátrész már tényleg nem gumis,de a rögzítő rész rugalmas(mint a Liberonak) ami szerintem nagyon jó.Nekünk nem lett semmi bajunk tőle már 1 csomaggal elhasználtunk és akciósan a 64 db 1890 ft volt.

2009. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó nekünk bevált !

78 db-os volt tegnap a tescoban 1990-ért !

2009. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!