Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam ma kapta meg a 2...

A kisfiam ma kapta meg a 2 hónapos oltás. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Figyeld gyakran, emelkedik-e a testhője. Ha 38 felett van, akkor kell feldugni egy fél kúpot(végbélben mért hőből 0,5 fokot le kell vonni). Az én babám megfeszítette a combizmát, mikor kapta a szurit, így kicsit bekeményedett neki, nyűgi is volt ezért vizesruháztam délután( délelőtt kapta a szurit).

Nem hiszem, hogy lesz valami gond, a mai oltóanyagok nagyon korszerűek, ritka a láz, vagy egyéb reakció.

2008. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám tegnap kapta, de.11-du 5-ig sivalkodott, aztán este 10-re belázasodott, tettem fel neki egy fél kúpot és sem éjszaka sem ma nem volt semmi baja.
2008. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ma kapta meg ugyanezt az oltást, és én is féltem, de már többször is megmértük a lázát, és semmi. Hála az égnek. A doktornőnk azonban azt tanácsolta, hogy most este azért adjunk neki egy fél Germicid-et. Így tettünk. A babánk tök nyugodt, jól eszik és nagyon jót aludt. Szóval nyugi. Remélem a te babád is ilyen jól reagál az oltásra! Nyugodt éjszakát kívánok: T.
2008. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, nem volt láza, kicsit éberen aludt, de aludt, és azóta sincs láza.
2008. júl. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!