Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom borzalmasan hisztis...

Lányom borzalmasan hisztis lett, alig lehet lenyugtatni. Van valami bevált módzser?

Figyelt kérdés
11 hónapos, és rettenetesen hisztis mostanában! Nem nő most foga, de nem hajlandó enni, úgy kell belimádkozni a kaját. A tápszert megeszi, de a kanalasakat nem nagyon akarja, legyen az "szülői koszt" vagy bébiétel. Egyik percben sír, a másikban nevet. Láza nincs, nem beteg. Az alvás is össze-vissza lett, egyiknap órákat alszik napközben, másiknap max 1 órát. Az én türelmem is nagyon fogytán van már, mert semmi nem jó neki! Mit tegyek, mitől lehet ez?!
2009. nov. 17. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 15hónapos, és ugyanez a helyzet, bár most Ő lázas. De egyébként minden baj nélkül is hisztis. Nehéz tisztába tenni, nem szereti, ha hozzáérünk se. Még jó, h ha vhol vagyunk, ott szépen viselkedik. Az evés is stimmel:beleimádkozom az ételt, terelem a figyelmét közben. Sokáig(míg más babák már rég akaratoskodtak)azt hittem, nálunk elmaradnak ezek a dolgok, de sajnos nem. Próbálok határozottan, ám kedvesen uralkodni a helyzeten több-kevesebb sikerrel. Csak néha mérges is leszek, és azt elég nehéz lepleznem. Szerintem ez életkori sajátosság, kinél előbb, kinél utóbb. Gondolom kinövik, ha következetesek próbálunk lenni/maradni.
2009. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!