Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposnak mit lehet venni...

14 hónaposnak mit lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Akkor lesz 14 hónapos. Nagy meg kicsi dolgok is érdekelnek.
2013. nov. 11. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk a Fisher Price játékok voltak azok, amik soha nem okoztak csalódást. A kisfiam is imádta őket, és ha ajándékba vittük, akkor is sikere volt mindig. Strapabíróak és jól vannak kitalálva nagyon, mert érdekesek a gyerekeknek. Kisfiam sokat játszott velük, pedig elég válogatós, sok játékra rá sem néz. Van kicsi és nagy játékuk is bőven.
2013. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kisfiam is decemberben lesz 14 hónapos. Ruhákat mindenképp fog kapni, az mindig kell. És fogunk venni neki valami foglalkoztató játékot, bár ez még nembiztos, így is túl sok játéka van..:) Úgyhogy a tippeket én is figyelni fogom.:)
2013. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bocsi első véletlen lenyomtam a félig hasznost, de zöld kezet akartam. Hogy lehet ezt javítani?
2013. nov. 11. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Lányom is 14,5hós lesz karácsonykor.Ő tőlünk nem igazán kap semmit,mert nincs keret rá.Vettem neki két harisnyát,két rugit már,szeretnék még majd szívószálas cumisüveget is,mert ő szívószállal iszik már 6hós korától.De a harisnyát használja már,a rugit is fogja alváshoz.Nagyszülőktől kap a dédihez kiságyat szivaccsal,hogy tudjak vele járni oda,mert messze laknak a rokonaim.És játékokat fog kapni még,ilyen dupló szerűt azt hiszem,meg lehet még mást is.
2013. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a dömper fiúnak jó ajándék, lakásban is használja :)) Esetleg beltéri hinta (pl. az ikeás)
2013. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :). Kislány, van neki dömpere is meg hintája is, ill van egy nagytesó, 5 éves lány, úgyhogy ezért nehéz mert csomó játékunk van :)
2013. nov. 11. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm...

Pipipopó? :D

[link]

2013. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Enyém 15 hónapos lesz. Mikulásra gondoltam neki egy maga után húzható valami aranyos, érdekesen mozgó játékot (színes kukac, vagy majd még meglátom). Karira kinéztem egy babáknak való szánkót, átalakítható később rendes szánkóvá, most még van benne lábzsák is, nekem nagyon tetszik, szerintem ezt kapja majd mindenkitől összedobva. Én ruhákat nem veszek neki karira, mert ami éppen kell, azt a pár darabot úgy is megveszem aktuálisan. Amit még nézni szeretnék neki: kis fogantyús fa puzzle. Illetve már gondolkodok az adventi naptár tartalmán is :) Ujjbábok, kisebb fa játékok (síp, pörgettyű, stb).

Egy ismerősnél kipróbálta az ugráló zebrát, hát elsőre tudta használni egyedül, minden funkcióját kipróbálta, nagyon bejött neki...ha nagyobb lenne a lakás, lehet használtan beszereznék egy olyat is.

2013. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, ha lenne helyünk, ez is ott figyelne a fa alatt: [link]
2013. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én lányom egy fp ugráló zebrát fog kapni karácsonyra, illetve tanuló-kutyát :) 15 hónapos lesz karácsonykor, még fa játékokon gondolkodom, ilyen kirakóson illetve építőkockán
2013. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!