Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam 8-fél5ig...

7 hónapos kisfiam 8-fél5ig alszik. Mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés
a védőnő szerint simán6ig kéne aludnia.nem tudom eldönteni,h megszokásból ébred-e.próbáltam visszaaltatni,teáztatni,de nagyon rábukik a cicire.
2008. júl. 9. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy alszik.

az én la´nyom 5,5hónapos,e´s me´g 3x,4x kel e´jjel.Semmi gond.adj neki szopizni,és kész.

2008. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi-ez azért jó,mert utána simán visszaalszik.6kor már talán nem menne neki
2008. júl. 9. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! A védőnő azt mond, amit akar. Örülj neki, hogy éjszaka nem ébred fel és téged is hagy pihenni. Gondolom napközben is pihenget, úgy értem, hogy olyan félalvósan, majdnem ébren. Az én lányom szopi után csak 15 - 20 perceket "alszik". Este 9 körül fürdünk, szopi és reggel 6-ig alszik. Szerintem a Te picid is jó alvó. Nincs olyan, hogy ideális alvás.

Üdv.

-4 hónapos picilány anyukája-

2008. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy ilyen szépen alszik. Nem kell mindent komolyan vanni amit a védőnő mond. Az én kisfiam 5 hónapos és este 9 fél 10 felé alszik el aztán kel éjfélkor, 3kor és 5kor. Szóval a te babád egy öröm:)))
2008. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megnyugodtam-köszi.egyébként most költöztünk,beteg is volt és a foga is jön-akkor később tolódik ez az időpont??
2008. júl. 9. 21:00
 6/6 anonim válasza:
Nem hinném hogy problémaként kellene felfogni a tényt, miszerint korábban kel a babád. Minden ember más, valakinek több alvásra van szüksége, valakinek kevesebbre, úgyanígy működik a gyerkőcöknél is. ha nem veszel észre rajta fáradtságot, nyűgöt, nem hinném hogy komolyabban kellene a témával foglalkoznod a továbbiakban.
2010. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!