Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni tudó babátokra/kisgyerme...

Járni tudó babátokra/kisgyermeketekre a lakásban adtok cipőt vagy szandált?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még csak a pocakban van a babám, de én nem adnék rá, maximum valami kis kötött házicipőt, mert a cipők kiskorban deformálhatják a lábat. Bár az is kérdés hogy mennyi idős a baba. Egy háromévesre már az ovi miatt muszály...
2009. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
puhatalpú bőrcipőt adok rá bentre, pedig még nem is jár. hadd szokja. rendeltem az e-bayről. ez ugye nem deformál semmit.
2009. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a gyerekorovsunk azt mondta, hogy a 15 hónapos lányomra idebentre is adjak lábbelit, mert a mezítláb járás jó, de csak kint az egyenetlen talajon,a lakásban a tök egyenes terep mezítláb kifejezetten rosszat tesz a csontozat fejlődésének.
2009. nov. 17. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha puha a talpa a cipőnek és a baba lába tudja alakítani-gyúrni, akkor szerintem jó.
2009. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos és én amit nyáron használtunk kint szandál (siesta) azt használjuk most bent.Nekem amúgyis muszály valamit ráadom mert a konyhán kő van és az hideg.
2009. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a dévényes nagyon profi gyógytornászunk mondta, hogy akkor kell rá bentre cipő (de akkor kell), amikor már szinte csak jár, és nem mászik. És a benti cipő fontos, hogy minőségi, jó legyen, nem a kinti (már amikor otthon van többet a gyerek).
2009. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az ortopédus ugyanazt javasolta, mint Nektek. (Az én fiam is 15 hónapos). Én arra az elhatározásra jutottam, hosszas utánna járás után, hogy kintre veszek Neki puhatalpú (Liliputis) csízmát, mert mi olyan helyen lakunk, ahol kint az utcán mindenféle talaj van, ezért megdolgoztatja a kis lábizmocskáit. Bentre viszont veszek Neki Siesta szandit.
2009. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!