Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BKV-ra felszálltok babátokkal...

BKV-ra felszálltok babátokkal ebben az influenzás időszakban?

Figyelt kérdés
Oltásra kellene vinni a kislányomat4hósra.
2009. nov. 17. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem budapesti vagyok, de Én nem viszem Őt semmilyen tömegközlekedési eszközön.(4,5 hónapos) Ha tudjátok másképp megoldani Én mindenképpen azt javasolnám. Autó, taxi v. a legjobb kihívni az orvost. Én így tettem a legutóbbi oltás alkalmával. 4000 ft-ba került, de nekem minden pénzt megér, hogy ne veszélyeztessem az egészségünket.
2009. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 7,5 hós baba bp-i anyukája vagyok. Szerintem is kerülni kellene most a BKV-zást, ha megtehetitek.

Sétálva nagyon messze van a rendelő?

Nincs esetleg ismerős, barát, rokon, aki el tudna vinni a titeket? Most látom csak, milyen nagy szerencse, hogy 3 percre lakunk a gyerekorvostól!

2009. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma BKV-ztam a 8,5 hónaposommal, nem is keveset, és közben azon agyaltam, hogy vajon milyen nyavalyát fog(unk) összeszedni, ki köhög ránk, ilyesmi... tiszta agyrém volt:S Az járt a fejemben, hogy ennyire be vagyunk paráztatva, vagy alapos okunk van a félelemre?

Persze jobb, ha nem kell BKV-zni, gyerek nélkül is utálom, és utáltam mindig is mert büdös és koszos, de sajnos vannak dolgok, amiket nagyon macerás lenne Budapesten kocsi nélkül gyalogosan elintézni.

2009. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!