Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy bajt csináltam? Ugye...

Nagy bajt csináltam? Ugye rendbe jön?

Figyelt kérdés
18 hónapos a kisfiam, ma későn vettük észre, hogy bekakilt és teljesen begyulladt a pisilője. Lemostam neki kamillával, meg bekentem neogranormonnal. Holnap megyünk a dokinénihez. Járt már így valaki? Annyira rosszul érzem magam miatta.
2009. nov. 16. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne érezd magad rosszul, nem lehetsz ott minden másodpercben, hogy minden tökéletes legyen!Mindenki "hibázhat" bár ezt nem nevezném hibának, csak balesetnek, meg fog gyógyulni , ne aggódj :)!Tökéletes anyuka nincsen :)
2009. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze hogy rendbe jön, ne emészd magad, de legalább a ti példátokból is okulunk mi fiús anyák, bár mindent mindig nem lehet tökéletesen csinálni
2009. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, nem tehetesz róla. De a sudocrem jobb.
2009. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok. Igen balesetek vannak, de nagyon rossz érzés.
2009. nov. 16. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
én is jártam így: kamilla+Tetran (orvos javaslatára)hatásra gyorsan rendbe jött.
2009. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Este bekakilt a fiam, reggelre a kaki kicsípte a fenekét és a kukiját is.Nagyon fájt neki, é sén is ramatyul éreztem magam....kenegettük, ,és szellőztettük a popót.2 nap alatt meggyógyult.Szellőztetés: kamillás fürdő,és utána pelus nélkül fél óra
2009. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Most megyünk a dokinénihez, remélem ír valami jó kenőcsöt rá.
2009. nov. 17. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!