Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk neki (k)?

Mit vegyünk neki (k)?

Figyelt kérdés
A sógornőm szült. Mit lehetne venni neki ajándékba? Egyáltalán mikor mehetnénk látogatóba? Anyukáméknál laknak és minden vasárnap szoktunk hozzájuk menni. Nem tudom most mikor mehetnénk, ma mentek haza a kórházból.
2009. nov. 16. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsö héten hagyd öket,ugyis lesz aki megrohamozza majd.És az nem kellemes.Szoval ne a következö vasàrnap,hanem azt követö vasàrnap menj.

Mit vigyél?Én vinnék a kismaminak mandarinbol,banànbol,kiwiböl,gyümölcsléböl összeàllitott kis vitamin csomagot.A babànak értelemszerüen csörgö,body,plüss rugi,meleg takaro,vagy kézlenyomatkészitö,esetleg foto album,vagy baba naplo,cumisüveg készlt.Bàrmi...

2009. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a legjobb megoldás az, ha megkérdezed, hogy mikor mehettek és mire van szüksége. Én legalábbis ezt többre értékeltem mint a sokadik használhatatlan rágókát,meg fürdetőt, a krémekről nem is beszélve.
2009. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Az a baj, hogy a hétvégén segítettem pakolni, kiválogatni a kis ruhákat meg egyebek. Láttam mi mindenük van már a babához. Szinte minden meg van nekik. Ezért nem tudom mit vegyünk neki.
2009. nov. 16. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha,akkor a legjobb ha megtudod milyen pelust hasznàlnak,az mindig kell.2 csomag pelenka,mellé meg egy plüss maci,vagy hasonlo,és elég is.
2009. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom jóban vagytok, így mindenféle sértődés nélkül megkérdezheted, hogy mikor menjetek át, mikor nem zavartok.

Az ajándékot is meg lehet kérdezni, de vannak olyan dolgok, amikre senki nem gondol, mégis jó ötlet: pl pelenka, popsitörlő. Mindenképpen vigyél az anyukának is valamit, bonbont, vagy amit szeret.

2009. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vegyél neki pelust esetleg nagyobb méretet, és vehetsz neki ruhákat abból is nagyobb méretet úgy is gyorsan kinövik a ruhákat a picik :))

Szerintem bármikor meglátogathatod őket hisz közeli családtag vagy engem is akkor látogatott meg a tesóm és a sógorom mikor hazajöttünk a kórházból.

2009. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel minden vasárnap mentek, beszéld meg vele mikor alkalmas neki akár napszakra is ha mindenük megvan nagyobb ruha pelenka később használatos játék ét,evő eszközkészlet jó lehet,anyának gyümi(vagy lé)bonbon!
2009. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pelus és a popsitörlő.Nincs annyi amennyi el ne fogyna.Estleg még egy szép pléd amit sétálásnál tudnak használni.Szerintem a ruha olyan dolog amit az anyuka szeret venni!
2009. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és az ötleteket. Meg van pelus lesz meg valami játék. Anyucinak meg valami gyömülcs. Nekem is jól jöttek ezek. Esetleg tejszaporító tea, alkohol mentes sör...stb azt még eldöntöm. Még egyszer köszi a válaszokat!
2009. nov. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!