Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell aludnia egy 4-5...

Mennyit kell aludnia egy 4-5 hónapos babának napközben? Vagy inkább az a kérdésem, mennyit kellene ébren lennie?

Figyelt kérdés
És az, hogy álmos, de nem bír elaludni, más babáknál is így van? Akkor mindig el kellene altatnom?
2009. nov. 16. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónapos babám dettó. Mostanában egyszerűen nem bír elaludni, pedig már szinte csukva vannak a szemei. nem tudom miért van ez. Éjszaka is többször felébred, és alig bírom visszaaltatni. Bár én a fogacskáira gyanakszom...
2009. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És neked is sír, hisztizik, nyűgösködik. Ha megpróbálom elaltatni, még jobban eltör a mécsses. Mintha nem is akarnának aludni, szó szerint küzdenek ellene én meg velük, hogy aludjanak. De fél óra ringatás, altatás után is ugyanúgy rúg-kapálóznak. Ha meg netán azt hiszem, végre sikerrl jártam, letenném a kiságyba őket és 2 perc múlva újra sírnak. Teljesen kivagyok már. Meddig kell nekik ilyen sok alvás? MIért nem tudnak tovább nyűg nélkül ébren maradni.
2009. nov. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!