Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készitsem el a husit 1...

Hogyan készitsem el a husit 1 éves babámnak, hogy ne fulladjon tőle?

Figyelt kérdés
Eddig kisfiam bébiételt evett, de már régóta eszi azt is, amit mi. Mostmár át szeretnék arra térni, hogy kizárólag azt ebédelje, amit mi, ugyanis mindent, de mindent megeszik (persze azért bizonyos határokon belül, én sem adok neki mindent), csakhogy a husitól fulladozik. Hogy törjem neki össze, vagy turmixoljam, hogy ne történjen vele ez meg?
2009. nov. 16. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem turmixold le neki, össze a többivel, rizzsel vagy krumplival vagy amivel eszitek. Hagyj benne darabokat, ne legyen teljesen sima.
2009. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
MÁr mindent úgy eszik, hogy nem kell turmixolni, elég ha összetöröm villával, csak a husitól fullad, vagyis azt kitolja a nyelvével. A husis főziket eszi, tehát nem az a baj, hogy nem szereti a húst, mert van amikor megeszi, pl ha a miénkből adok neki.
2009. nov. 16. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiamnál az vált be, hogy egy jó éles késsel icipici apró darabkára felvágom, és ezt elkeverem pl a húslevesbe, és ott még jobban szét is eski. Így simán tudom neki kanalazni a szájába a levessel együtt, simán lenyeli. Ugyanígy a főzelékkel.

2009. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!