Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Naturland-os...

Használ valaki Naturland-os Unguentum Boraxatum-ot popsikrém gyanánt? Bevált?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem.Írt fel a doki,amikor az első babagyógyszer csomagot írta, de azt valami fertőzés esetére(már nem emlékszem, hogy gombásra vagy bacisra), nem sima mindennapi használatra írta és szerencsére nem kellett.A mindennapira az Unguentum Infantum volt, amit írt.
2009. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Kersztfiamnak(2 hós)Azt írták fel, de nagyon csúnyán kipattogott tóle és piros vola popsija.Akkor adtam nekik a kislányoméból(4 hós)És az negyon szépen elmulasztota neki.Mi csukamájolajosat használunk.J-baby a neve csak azt kevertetni kell.Nekünk nagyon jó.
2009. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


nem lehet hosszan alkalmazni...

2009. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált,mikor kicsit érdes a fiam popója ezzel bekenem és 1 nap alatt elmúlik.
2009. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az Unguentum Boraxatum egy gombaölő krém. Akkor kell csak alkalmazni, ha a bőr gombás fertőzés miatt pirosodik ki. Ez főleg a hajlatokban, izzadás miatt kidörzsölődött bőrfelületeken jelentkezik.

Elég egyszer-kétszer bekenni vele. Tartósan nem ajánlott a használata, mert a borax testkilogrammonként 0,1mg felett enyhén mérgező és telítődés esetén allergisá reakciót válthat ki.

2014. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor miértadják 50g tubusban? Abban összesen 2,5g hatóanyag van.
2021. jún. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!