Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludhat lapos,...

Mikortól aludhat lapos, keményebb párnán?

Figyelt kérdés
18 hónapos a kislányom és rengeteget forgolódik. Nem biztos, hogy megoldaná ezt a gondot, de mivel nekünk is nagyon kényelmetlen párna nélkül aludni, ezért gondoltunk arra, hogy alátennénk egy lapos, keményebb párnát, amibe a fejét nem tudja belenyomni. Milyen idős kortól aludhatnak párnán?
2009. nov. 16. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális hogy forgolódnak a babák ennyiidősen. :)

A lányom 1 évesen kapott szülinapjára egy Verdák rajzfilmes mikroszemcsével töltött puha párnát.. azóta azzal alszik..sőt anélkül nem is akar annyira szereti.ez egy henger szerű párna ami akkora hogy a buksija és mellkasa alá gyűri és felhúzva a kis térdeit így alszik.

de így is pozíciót vált éjjel mert hallom a mocorgását..ilyenkro hanyatt dobja magát és ez a párnát a tarkója alá vágja mint a nagyok :))) és úgy szunyál tovább. :) kemény párnát még nem ajánlanám neki.

2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! És a puha párnánál nem félsz, hogy belenyomja a fejét? mert én ezért gondoltam a keményre.
2009. nov. 16. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem féltem és nem is volt eddig semmi baj. Ennyi idős gyerek már ilyesmitől nem fullad meg, mert tud helyet/helyzetet változtatni. Addig van gond amíg olyan kicsik h ha a fejére kerül a párna nem kap levegőt még le se tudja rántani magáról mert nem képes rá.

Nekünk 6 gyermekünk van.. egyikkel sem volt gond .))))

Nyugodj meg! :)))

2009. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2009. nov. 17. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!