Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tértetek át a bugyipelen...

Mikor tértetek át a bugyipelenkára?

Figyelt kérdés

8hónapos fiamat kész tortúra bepelenkázni....még korai lenne?

Milyen árban van?


2009. nov. 16. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most vettem egy kis csomaggal a dm-es babylove pelenkából bugyisat, de tök véletlen, mert nem figyeltem, csak a méretet, hogy az jó legyen. Mikor otthon megnéztem kétségbe is estem, hogy jajj most hogy adom rá, de tök jó. Nem is folyik ki belőle semmi és a gyereknek is tettszik, hogy fel kell húzni. Most 7 hónapos. Csak azért vettem, mert szerdán hoznak 2 csomag liberot, csak már addig nem volt elég ami itthon volt. De meg vagyok elégedve ezzel a babylove-val. 1800.- volt és 24 vagy 30 db-os.
2009. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk sokkal jobban megy a rendes pelusozás, mint a bugyis, viszont nyárra napközben szinte mindig csak azt adtam a babámra. Mivel a másiknál hamar rájött a dolog nyitjára, már csak akkor használhattam, ha a tetejére is került ruci, bár már azokat is művészien el tudja távolítani magáról.

Szóval a saját véleményem az, hogy a bugyis pelust sokkal könnyebb feladni, de nekem jobban tetszik levételnél az, hogy a másikat szorosan, össze lehet csomagolni, mivel nem tudok minden egyes darabbal leszaladgálni a hatodikról.

Hogy korban mikor térsz át, az szerintem mindegy,ha jól eltalálod a méretet és jó minőségűt veszel, nem lesz gond vele. Az ára viszont szinte mindig sokkal több, mint a ragasztószalagosnak.

2009. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!