Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki az az orvosi...

Hogy néz ki az az orvosi igazolás ami az anyasági támogatáshoz kell?

Figyelt kérdés
Pontosan milyen adatokat tartalmaz? Van valahol a neten ilyan formanyomtatvány?
2009. nov. 16. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A doki adja a zárójelentéssel együtt mikor jöhettek haza.legalábbis nekem akkor adta. Pár sorba megfogalmazta hogy részt vettem min.4x a tanácsadáson.
2009. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Az orvosod adja, amennyiben 4x megjelentél a védőnőnél, és 4 uh-ot végzett az orvos a terhességed alatt.
2009. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát nem kötelező, hogy ez az igazolás formanyomtatványon történjék, hanem elegendő egy az orvos által pár szóban megfogalmazott szöveg?
2009. nov. 16. 08:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak figyelj arra hogy rajta legyen hogy hányszor vettél részt a terhes gondozáson,az enyémen nem volt rajta,így a terhes kiskönyvemmel kellett bizonyítínom hogy részt vettem 4-szer.
2009. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a doki aszisztense nyomtatott ki egy papírt, hogy részt vettem a vizsgálatokon, a kiskönyvet is vinni kellett a pecsétek miatt, majd az igazolást aláírta és szintén pecsételte. Én még szülés előtt elkértem a papírt, hogy a párom tudja intézni majd.
2009. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék mindent elkészíteni előre, mert egyedül vagyok.
2009. nov. 16. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A kórház adja a zárójelentéssel együtt-ez egy igazolás,h kórházi kezelésben részesültél x napig,pecsételve!
2009. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a zárójelentéssel együtt adták oda, aláírva, lepecsételve. Két sor szöveg volt rajta, hogy x alkalommal megjelentem a terhesgondozáson. Nincs hozzá külön nyomtatvány, és fontos, hogy az anyaságihoz csak az eredeti példányt fogadják el, minden másból nekünk elég volt a másolat. (Én postán intéztem ezt is és a családi pótlékot is, így egyszerűbb volt, 1 hét alatt küldték a pénzt. Azért mondom, mert ha egyedül vagy talán neked is könnyebb így. Amúgy itt mindenről van infó: [link]

telefonon nem érdemes őket hívni, mert soha nem veszik fel, emailben viszont másnap válaszolnak. )

2009. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!