Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzást segítő szerek?

Fogzást segítő szerek?

Figyelt kérdés
Babám 7,5 hónapos. 6 hónaposan kijött 4 foga és most megint kinlódunk. A homeós bogyót és kúpot adom, de minek? Semmit nem hat. Kenem dentinox géllel, mintha be sem kentem volna, meg sem érzi a baba. A nurofen és germicid C kúpot adom, amikor már nem birom nézni, ahogy szenved. Leginkább este fáj neki, szopi után elalszik és keserves sírással ébred 1/2-1 óra múlva, ekkor adom valamelyik gyógyszert. Félek nehogy valami baja legyen a sok csillapítótól. A nurofent nem adom napi 3x csak éjszaka, így meddig adhatom folyamatosan csak 3 napig vagy tovább? És utánna mi lessz mit adjak, hogy ne fájjon a babának? Segítsetek légyszíves!!
2009. nov. 15. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én valahol itt azt olvastam, hogy több napig is adhatod, hogyha csak egyszer kap. én is így csinálom, naponta, kétnaponta kap egyszer, max. 2 hétig. valaki itt írta, hogy a dokija jóváhagyta, és én is úgy gondolom, hiszen így 2 hét alatt viszed be neki azt a mennyiséget, amit egyébként 3 nap alatt vinnél be ha azt vesszük alapul, hogy 6 óránként adhatod 3 napig.
2009. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A homeopátiás fájdalomcsillapítók csak napok múlva hatnak addig folyamatosan kell adni. Az a helyzet, hogy teljesen 100%-ig nem lehet megszüntetni a fájdalmat! Szerintem nem jó ha 3-4 napnál tovább kapja a Panadolt, Germicidet stb... Sajnos muszáj, hogy fájjon neki másképp nem jön ki a fogacska. Rágjon valamit, adj neki babapiskótát, hűtött rágókát. Fogzásnál ezt mindenki végig csinálja. Nem tart sokáig, ki kell bírni gyógyszerek nélkül is.
2009. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aloe Activator.
2009. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos 3 hónapos kora óta van a fogzási tünet a babánál és azóta kapja a homeós cuccokat + alkalmanként a gyógszereket.Érdekes, mert 3 barátnőm babái szinte meg sem érezték a fogzást, kis gél az ínyre és kész, hát irigylem őket. Most kipróbálom az aloe activatort, ámbár nem tudom mi ez, de megnézem a keresőbe. Mégegyszer köszi!
2009. nov. 16. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Aloe Vera-nak egy terméke, ami nagyon jó!Viszont üzletben nem kapható, csak attól tudsz venni aki ezzel foglalkozik.Nettó 10,68 euró (kb.3600.-)
2009. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:Ha fáj a babának a hasa,jön a foga,de ha neked fáj a szemed szembe is lehet cseppenteni.Teljesen természetes alapanyagú, nem lesz baja a babának tőle.

Amúgy teába vagy vízbe tudod vele megitatni,annyi cseppet ahány kiló.

2009. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!