Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes lányom 5 napja nem...

6 hetes lányom 5 napja nem kakilt. Nem tűnik emiatt nyugtalannak, pukizik rengeteget is, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Pukizgat a lelkem elég sokat, de a hasát nem fájlalja. hajnalban lesz a5 napja hogy nincs kaki. Nem gond ez?? Előtte 2 nap maradt ki, az előtt is kettő, de azelőtt meg napi több kakis pelus is volt. Kizárólag anyatejes. -meg mióta kimaaradozgattak kakis napok azóta sötétebb sárgás barnás a kakija, azelőtt sárga, és darabosabb, mintha kukoricát evett volna olyasmi volt... de azóta sötétebb, és nem darabos. mi a teendőm???

Hiába nem nyugtalan, de engem is zavarna ha 5 napig nem lenne.... Azt is mondta valaki, hogy feldolgozza biztos a szervezete az össze s tejcsit, de mindet... hihetetllen ez számomra.. valami salak anyagnak akkor is kéne legyen...

ja, napi kb. 5 max 10 ml teát is iszik, mecsek baby teát a sárga dobozosat... ennyi



???


2009. nov. 15. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

nekem a kisfiam 7 hetes últ pénteken nekem nagyon hasfájós volt és állandóan csikart a pocija és nem tudott kakilni

nekem a doktornő ajánlotta a szélcsövet

ez egy nagyon puha kifejezetten erre a célra kialakított dolog (cső) amit be kell olajozni és a pici popojába be kell dugni és egyből jönnek a gázok meg a kaki én elöször féltem nehogy ártson a babának de nagyon jó dolog azóta kakil rendesen de halátom hogy nagyon szenved rég óta aakor most is használjuk és minden simán megy

2009. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond,mivel anyatejes!Valoban jol hallottad,feldolgozza mind a szervezete!1 het ,max 10 nap amig tenyleg nem zavarja,utana torna,poci masszazs es legvegul a szelcso/lazmero(ezekhez nem jo hozzaszoktatni,tehat azert ez a legvegso variacio).Semmikeppen se magadra gondolj,hogy neked milyen lenne 5 nap utan,mert nem ugyanaz.

Nalunk is volt ez az idoszak,1200gr gyarapodott egy honap alatt... most 6 hos,de mar van 2 naponta kaki :-)

2009. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Még 2 napig biztosan nincs gond. Ők még nagyon jól hasznosítják az anyatejet.

De miért teáztatod?? Semmi szüksége rá, csak csökkenti a tej mennyiségét...

2009. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én azért mindenképpen elvinném orvoshoz!!! Nekem is anyatejes volt mind a 3 gyerekem, de minden nap kakáltak, volt, hogy többször is. Ne hagyd annyiban.
2009. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban van egy növekedési ugrás, ilyenkor minden tápanyagot felhasznál, elraktároz a szervezete. Nincs ezzel semmi gond. Emiatt nem kell orvoshoz cipelni, főleg, ha kiegyensúlyozott, boldog a babád.:)
2009. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvoshoz vinned,ez hülyeség!Anyatejesnél tényleg normális a max 10nap.Esetleg ha ugy érzed,hogy tényleg nyugtalan miatta,megpróbálhatod a cukros kamilla teát is. 1dl világosra főzött kamilla teához 1 kávéskanál cukor.Ez tuti segít.
2009. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 hét után dokihoz kell vinni és segíteni rajta valahogy.
2009. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen.Nem vittem orvoshoz,védönőt kérdeztem.Azt mondta ha anyatejes nincs gond.Én adtam neki az 5.nap után 2.5ml Levolacot reggel éhgyomorra.A védönő mondta,hogy ne adjam oda a kiirt 5ml mennyiséget.Vagy szélcsöveztem.
2009. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
JÖtt kaki magátol a 6.-ik napon, épp hívni akartam a védőnőt... rengeteg jött...
2009. nov. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!