Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főzeléket eszik 5-hó...

Milyen főzeléket eszik 5-hó babátok?

Figyelt kérdés
Ti már kiváltottatok főzivel egy étkezést?Esetleg irnátok recepteket?Megköszönném
2009. nov. 15. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet, akkor még szopizott, 6 hónapos koráig.
2009. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

Egyébként az első "étel", amivel kezdtünk, az a reszelt alma leve volt. Nagyon utálta szegény! Aztán jött a reszelt alma maga, aztán tört főtt krumpli anyatejjel hígítva, sült tök anyatejjel hígítva (na, azt nagyon szerette)....hirtelen ezekre emlékszem.

2009. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen mi már kiváltottunk egy étkezést a védőnőnk tanácsára.Azt mondta már akkor ne adjuk utánna tápszert.Priviben írok neked recepteket, csak gyorsan bepötyögöm.
2009. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

17.47-esnek.

Megtennéd, hogy nekem is átküldöd?

Írtam privit

köszi

2009. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17:47-es vagyok írom csak újból be kell pötyögnöm, de átküldöm.
2009. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semilyet.

Majd ha 6 hónapos lesz.

2009. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miért anyatejes babák anyukái írnak??? nem nekik szólt a kérdés! és egyébként-utolsó hozzászólónak! ha tápszeres a baba, akkor korábban is lehet kezdeni a hozzátáplálást és igen is kaphat főzeléket!
2009. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kinek szólt a kérdés? Én sehol nem látom, hogy tápszeres babáról kérdeztek volna.
2009. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tápszeres volt a babám ,5hónapos mostmár csak a fözeléket és néha a tejpépet eszi meg,persze tejterméket adok neki...nagyon sokféle fözeléket evett már és imádja!
2009. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
paradicsom,zöldborsó,zöldbab,krumpli- fözelékek.Levesek sűrítve,répával krumplival....
2009. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!