Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb babakocsimárka?

Melyik a legjobb babakocsimárka?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy mi a véleményetek a háromkerekű babakocsiról!
2008. júl. 8. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem márkafüggő, csak ha anyagilag megengedheted..akkor is azt tartsd szem előtt, pl nekem fontos volt, hogy a baba 3 hónaposan ne lógjon ki belőle, tehát a belső fekvőhossz elég nagy legyen, aztán fontosnak tarottam, hogy mindkét irányból tologathassam-állítható tolásirány, és az hogy bolygósítható legyen az egyik kerékpár legalább..ezeket néztem én..ilyet pedig találsz olcsóbbat és drágábbat is.

A háromkerekű is csak akkor jó, ha praktikai szempontból megfelel...jó lehet , de negyon nézd meg a méreteit..

Tegnap láttam egy apukát a háromkerekűben tolta a bébijét pár hetes lehetett, de úgy néztem egy hónap múlva új kocsit vehet, mert ebbe nem fog elférni a baba..

Ha ráérsz kényelmi szempontok alapján nézz körül alaposan.

2008. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem márkafüggő, hanem hogy az igényeidnek megfeleljen. Nekem az volt fontos a döntésnél, hogy nagy kereke legyen, mert rossz útviszonyok között lakunk, a váz könnyű legyen (az enyém csak 6.5 kgos), rá lehessen pattintani önállóan a mózest és a hordozót is sportrész nélkül. Végül azért nem háromkerekű mellett döntöttem, mert az összecsukva nagyobb és még nehezebb a váza is.Én Jané-t választottam, bár az tény, hogy nagyon húzós az ára.

A te igényeidnek, lehetőségeidhez nézd a babakocsikat. Mielőtt szétnézel állítsd fel magadnak, hogy minek kell, hogy megfeleljen és egy árhatárt is érdemes. Úgy már könnyebb elindulni keresgélni.

2008. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igyekszem, minden szempontból jól dönteni, de elég nagy a választék. Az ár az nem lényeg annyira ,mert első baba,és szeretnénk majd még, úgy gondolom kihasználjuk majd.Én olyanra gondoltam,amiben van mózeskosár, hordozó, meg amit utána is tudunk használni.Ja és a negyediken lakom,nem elhanyagolható, hogy könnyű legyen.És az is fontos amit a kedves hozzá szóló leírt.
2008. júl. 8. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor neked is azok a szempontok amik nekem (a második hozzászóló vagyok), talán csak a nagy kerék nem annyira fontos. A negyedikre lehet, hogy nem javasolnáma háromkerekűt, mert azok bár tényleg jól néznek ki, de nagyobbak és nehezebbek.

Én nem tudom jól dötöttem-e, mert még nincs meg nálunk sem a baba, de kérdezgettem az utcán akinek látom, hogy Jané Nomádja van és az még csak dicsérte. Jó keresgélést neked!

2008. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és boldog babavárást kívánok!
2008. júl. 8. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Pierre Cardin-t vettem, nekem fontos volt, hogy egyedül is könnyen boldoguljak vele, egy mozdulattal összecsukjam, kinyissam, be tudjam tenni a kocsiba, rögzíthető rá a babahordozó egyetlen mozdulattal, a mérete is kényelmesnek tűnik, azt szerettem volna, ha a baba is elfér kényelmesen benne, meg én is be tudok vele menni gond nélkül egy ajtón. Szerintem sikerült jól választanom és ennek a márkának az ára is nagyon jó, persze csak ha nem a Brendonban veszed.
2008. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Quinny-t vettünk (Buzz), mert minden megvan benne, ami a többi jó minőségű babakocsinál, de miután végigvizsgáltam egy csomó tipust, ezt találtam a legpuhábbnak, főleg a sportkocsirésze puha szivacsos, nem mint a többinél, hogy szinte érzem a vázszerkezetet ahogy benyomom. Lehet hülyeség, de gondoltam csak kényelmesebb a babának, ha puha!:) De ugyanezt megfigyeltem az autósüléseknél is, nagyon sok van, ami iszonyú kemény, nincs kellőképp kipárnázva!
2008. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is quinny buzzunk van, másfél éve (babó születésétől mostanáig) azt használjuk. Valóban minden van hozzá. de nem biztos, hogy ezt válsztanám, ha mégegyszer babakocsit kellene választanom.

Divatos, vannak jó funkciói, kényelmesen összecsukható.

de miután koszolódnak a csapágyak, már nem oylan könnyű kinyitni/összecsukni. nem volt minidig nagyon könnyű lecsatolni róla a gyerekhordozót, vagy a mózest (rá kellett jönni a trükkre, de még így is volt, hogy szorult)

a lábtartója eltört, már nem lehet vizszintesig visszaállítani, fiam annyit rugdosta, meg talán az is közre játszott, hogy amikor valaki segített felemelni a buszra, annál fogva emelte)

szóval összességében jó a quinny buzz, de biztos van hasonló kategóriában olcsóbb - talán kevésbé funkey :)

2008. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!