Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babátok hányszor...

3 hetes babátok hányszor produkál kakis pelust egy nap?

Figyelt kérdés

nálunk eddig szinte minden pelus kakis volt, de tegnap óta csak 2szer produkált.

esetleg kevesebb lett a tejem?

kevesebbet is alszik, és töbször akar cicizni... bár sokkal rövidebben eszik most mint elötte. edig 20-30 percet is evett, mostmeg jo esetben 10 percet.

mi változott meg ilyen hirtelen? ja és egy mellböl, vagy kettöböl adtok tejcit egy etetés alkalmával?


2009. nov. 14. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj....kezdi felfedezni a világot.Lassan minden érdekesebb lesz ,de ne hidd hogy kevesebb lett a tejed!!!Minél többet ciciztek, annál több tejed termelődik, ha a pici nem óhajt rendesen jól lakni(ez lehet az oka a töbszöri cicizésnek és a ritkuló kaki termelésnek) akkor fejd ki ,majd később odadhatod neki pohárból.ÓÓÓ, ilyen picikeként milyen édesek ahogy pohárból nyalakodnak! és ne feledd: Aprócskák, de ők tudják mi és mennyi kell nekik.Szólni fog ha éhes,és ne aggódj ha nem cicizi ki az összes tejcsidet.Én személy mindig egy mellemet adtam neki, és ha esetleg éhes volt még oda adtam a másikat is.Etetés után azonban kifejtem a maradékot,vagy a teli másikat....
2009. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet kevesebb a tejed, mert most már többet eszik, és lehet még nem termelődik annyi amennyi neki kell. Tedd nyugodtan 2 óránként cicire, és ha az egyikből teljesen megette add a másikat, majd leközelebb azzal kezd a szopit amelyikkel befejeztétek és utánna a másikat. Mikor egyikből befejezte, nézd meg van -e még benne, nyomd meg, de ne egyszer, hanem vagy 10x és ha még akkor is jön van benne, de ha nem akkor kiszívta mind és jöhet a másik.

Én mindig két ciciből etettem, akkor volt elég neki, és 3 hónapos koráig 2 óránként evett nappal, de az éjszakát végig aludta, én meg éjjel keltem fejni hajnal 1-kor, mert estére valahogy mindig kevés volt a tejem, és azt kapta vacsira cumisüvegből amit előző este lefejtem.

Ha van konyhai digitális mérleged tegyél rá egy tálcát, nullázd le, és mérd meg kaja előtt és szopi után a babád és meglátod mennyit evett egyik ill másik ciciből, így metudod mennyi tejed is van.

2009. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk mikor 3 hetes volt a kicsi,akkor majdnem minden pelus kakis volt..

Áltlában felváltva evett a cickből..,de volt olyan,hogy egy nap 13-szor is evett,így a végére már odaadtam neki mind a kettőt... :)

Mára már tényleg csak egy ciciből eszik egy alkalommal,és még így is marad benne egy csomó...


További jó babázást neked!

Üdv.,egy 3,5 hónapos pici lány anyuja :)

2009. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!