Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hós babának milyen játékot...

3-4 hós babának milyen játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Forgónk, játszószőnyegünk már van. Kérlek írjatok ajándékötleteket!
2009. nov. 14. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Baba tornáztató! Két műanyag lábon van egy rúd, és arról lógnak madzagon csörgő zörgő játékok. Olyan mint a játszószőnyeg, csak itt a nagyágyra fekteted a babád, fölé rakod ezt a hidat, és annyira le tudod engedi a játékokat hogy tudja lökdösni őket.

Lányom nagyon szerette, 1 órát is elvolt alatta, lökdöste őket dumált hozzájuk, nagyokat nevetett ahogy himbálóztak mikor meglökte őket, majd el is tudta kapni nézegetni.Imádta.

NEkünk a játszószőnyeg nem jött be, mert nem érte el a játékokat és ideges volt.

2009. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A játéknál fontos, hogy "nagy szemei" legyenek, mert abba néz, annak beszél!
2009. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 4 hónapos, kaptunk ajándékba egy szuper csilli-villi játszószőnyeget, mindenféle zenélő csörgő állatok lógnak le róla, vettünk neki a tesz-veszről egy szatyor csörgőt, rágókát, pancsi könyvet és zenélő kütyüket összesen vagy 25-30 db-ot mindössze 1500 Ft-ért. És vettünk még szintén a tesz-veszről egy angolul beszélő macit. Alfi bébi a neve, w-tech gyártmány, nagyon tetszik neki, nyomkodni kell a hasát és mondja mami, daddy, grandma, garandad, baby, zenél is mellé és puszit is dob. Szeretjük. Van még a kiságy felett egy forgónk, mindenféle tengeri állatkák vannak rajta, halacska, rák, csiga, ezt is szereti, de nálunk a jásztószőnyeg a nyerő.

Mikor még terhes voltam azzal töltöttem az időmet, hogy különböző díszeket, figurákat készítettem a gyerek szoba falára, bútorokra, ajtóra. Csináltam egy névtáblát a kisfiam nevével, azt ki tettük a szobája ajtajára. Mese figurás képeket, sablonokat kerestem a neten, megrajzoltam és kivágtam dekorgumiból, kétoldalas ragasztóval felraktam a falra és a szekrényekre. Nagyon aranyosak lettek pedig nincs túl sok kézügyességem. Rengeteg ilyen ötlet van a neten, szerintem keresgélj. Olyan szép és egyedi dolgokat lehet készíteni. Olcsó is és ajándéknak sem utolsó.

2009. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Elektromos hinta ha sok pénzed van. a fisher pricest tudom neked ajánlani.
2009. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4,5 hós kisfiamnak most vettem egy állványos hintát a Teszveszen 5.000 Ft-ért. Nem elektromos, hanem én löködöm és nagyon szereti. Állítható a háttámlája, így már most tudjuk használni. Van egy Adamo bölcsőhintája is, abban jókat tud aludni és majd ha nagyobb lesz a lábával tudja rugóztatni magát. Nézd meg a www.adamo.hu-n!
2009. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
van elektromos hintája, FP bárányos. pihenőszékünk is FP esőerdős. valami fejlesztőt szeretnék
2009. nov. 16. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
A hinta kilőve, akkor vegyél labdát. Már az enyém ilyenkor nagyon tudta dobáni a plussl abdát. Azt hason is tudják haszálni. Ebben a korban nem igazán tudsz mit venni és nem is érdemes. Pár hónap múlva jó lesz neki a kincsesfaló bödön ha gondolod abba érdemes beruázni de még most az se igen érdkelné.Rágóka, csörgő ami neki való mert azt lehet rágni és a fogzás még csak most kezdődik nálatok.
2009. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!