Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt az első szava a...

Mikor volt az első szava a babádnak? És mi?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cica volt, arra emlékszem, de hogy mikor arra nem.A következő az hogy ka!Nemtudom mit jelentett nála, de hónapokig csak ezt mondta napjába milliószor!Olyan 1 másfél évesen!Azóta is gyönyörűen mondja a K betűt!A bölcsiben ő volt az egyetlen aki ki tudta mondani!
2009. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom pontosan,hogy mikor mert nem jegyeztem fel:(De az első szava az autó volt a kislányomnak.Most 6 éves.:)
2009. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

teljesen céltalanul és szerintem tudat alatt mondta, h igen, mikor mi a párommal dumáltunk és elég sokszor mondtuk előtte:) 6 hónapos volt. aztán bedobta a ká-t, illetve ka-t, ez kb mindent jelentett 1 évig. most 1,5 éves és most kezd rendesen dumálgatni.

örülök, h nem csak ő nyomja a ká-t, kedves 1.:))))

2009. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nagylányom 10 hónaposan, szépen és tisztán azt mondta: cipő. A kicsi lányom 14 hónaposan mondta a "hinta" szót, bár nem túl tisztán, de felismerhetően. A kisfiam most egyéves és azt mondja "ámpa", mikor a lámpára mutat.
2009. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!10hónaposan rá mutatott a mellemre szopizás alkalmával, és azt suttogta "cici" de igazán így hangzott: sziszi! Mostanában meg ha valami rossz dolgot vesz a szájába azt mondja "kaka pfuj!"...
2009. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a pá-pá (és integetett is) 11.5 hónaposan
2009. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos és állandóan a-púúú,apúúúú
2009. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos kora óta mondogatja kislányom, hogy apúúúú, de ez biztos nem tudatos volt az elején, csak Engem utánzott, mert sokszor mondogattam Neki. 9 hónaposan (mostanában) pedig kimondta többször is, hogy baba és papa (pápá).
2009. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, hogy nem, nem, nem! Azóta is ezt tudja a legjobban.
2009. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-10 hónaposan, ha az ölünkben fogva sétálgattunk, akkor mutatott valahova a kis ujjával, és szép hangosan mondta: "oda". És mi odamentünk! :-))) Azóta is szívesen ugráltat bennünket, pedig már 3 éves.
2009. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!