Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha babám nem mindig...

Nem baj ha babám nem mindig 4-ó eszik?

Figyelt kérdés
5-hónapos,és van amikor alszik amikor enni kellene.Ha álmos nem eszik,csak ha fel kell.
2009. nov. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az én lányom 6 hetes, de ha alszik 6 órát, én hagyom, ha éhes úgyis felkel, és olyankor sűrűbben vagy többet kér.
2009. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ébreszteni, ha éhes jelzi, ha meg nem had aludjon.
2009. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, te se az órát nézed, ha enni akarsz, hanem akkor eszel, mikor megéhezel. A babáknál is ugyanígy van. Ha megéhezik, jelzi, egy éhes baba nem alszik jóízűen, ha meg nem éhes, úgyse fog enni. ilyen nincs, hogy ennie kellene, egy baba tudja mi jó neki, hagyd, hogy ő alakítsa ki a napirendet, amihez igazodhatsz vagy kicsit változtathatsz is.
2009. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gond egyáltalán. Ha éhes, kérni fog. Kisfiam születésétől fogva jó alvó és bizony már a kórházban is volt, hogy 6-7 órákat aludt... hagytuk. Nagyon éhes, amikor felkel, de akkor legalább normálisan eszik, nem csak nyámnyog, mintha ébresztenénk.
2009. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!