Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félt valaki attól, hogy éjjel...

Félt valaki attól, hogy éjjel megszólal a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
én paráztam, és meg is szólalt. átrohantam hozzá, megütögettem a talpacskáit, és ő békésen szundított tovább. aztán később már nyugodtan aludtam. nem kell félni. a fontos az, hogy ha baj van, tudd mit kell csinálni és ne pánikolj. nekünk a győri gyermekklinikán elmondták, hogy ha becsipog, akkor a kis talpait kell megütögetni erősebben (nyilván nem izomból), mert pici korban ott a legérzékenyebbek. Nem szabad rázogatni, kikapni, stb.
2009. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is sok esetet olvastam, hogy állandóan beriaszt. Nálunk egyszer fordult elő, de azért mert még nagyon pici volt (asszem 2 hetes) és valahogy felkúszott az ágy sarkába, és így lement a légzésfigyelőről, ezért riasztott.
2009. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!