Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki melyik pelenka márkát...

Ki melyik pelenka márkát választotta és miért? Mit próbáltál előtte?

Figyelt kérdés

MA merült fel bennem a kérdés, mert eddig Libero párti voltam, de gondoltam kipróbálom a Pamperst is, és ahhoz volt DM-es kuponom is, a Liberos már elfgyott.

Ujszülöttként 3 csomag papmerst használtam, bár szerintem ilyenkor mindenből kifolyik a kaki, úgyhogy mindegy... azt azért szerettem, mert vékony, puha, és az aloe csíkosnak nagoyn jó illata van.

Utána áttértem a Liberora, mert annak gumis a dereka (ha a pampers is az lenne, nem tértem volna át...) és a liberoban ez tetszik nagyon, bár ez kicist vastagabb, erősebb anyag.

Vettem most bababoltban olyan olcsó, 100 dbost, de az borzalom.... semmi gumi, vastag, nehéz, tiszta műanyag.... szóval marad a libero, illetve most a pampers. Mást soha nem is próbáltam, se dmest, se rosszamnost, se huggist, semmit.

Te hogy vagy /voltál ezzel mennyi idős babánál?


2009. nov. 14. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a pampers-t nem szerettem,mert most hogy már régóta átalussza az éjszakát (most 4 hós) reggelre mindig átázott.Meg ha nagyon ficánkolt akkor is.Ha van DM-es kártyád akkor 50 pontos kuponfüzeteket ki tudsz váltani vele,abba van egy joker kupon ami 25% kedvezményt jelent a választott termékre.úgy nagyon olcsón meg tudod venni a libero pelust is.

Amúgy én Liberot használok,de kaptam egy csomag DM-est és az is nagyon bejött.Puha,nem túl vastag és dupla szivárgás gátló rétege van.És olcsóbb mint a Libero.Ha gondolod próbáld ki.

2009. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű Liberó.De mivel nem pirosodik ki semmitől a popija ezért nevenincset is használunk de legjobb Tesco színes vagy zöld csomagolású így maradtunk nappalra annál éjszaka Liberó.Pampers nem szeretem.7 és fél hós
2009. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Libero vált be a legjobban.Pedig szerintem szinte mindegyiket kipróbáltam,nem azért mert jobbat kerestem,hanem babalátogatóba mikor jöttek hozzánk,nagyon sok fajta pelenkát hoztak.Nekem is átalussza már az éjszakát 4 hós kislányom és reggel mikor tele a pelus pisivel a kis feneke teljesen száraz.Árban is teljesen megfelel,úgyhogy tényleg csak dícsérni tudom.
2009. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pampers volt míg pici volt, de használunk Tescosat, DM-es, pelenkadiszkontos, Huggies( nem tetszett, mert pisiszagú lett a pelus). Jelenleg pelenkadiszkontos nappalra, éjszakára DM-es.Liberos sem szeretem, mert vastag.
2009. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tesco színes, szerintem az egyik legjobb pelus (a Pampersnél pl. garantáltan jobb) és kb. 2-3 havonta akciós, akkor érdemes betárazni belőle. :)
2009. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Probàltam Huggiest,de nagyon büdi volt a pelenka egy pisi utàn..Meg kifolyt a kaki..Lidl-Toujours-os pelenka nagyon jo volt az elsö 6 honapra...Most probàlkozokPamperssel
2009. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Libero! Próbáltunk pampers,dm-es,rossmanos,huggis pelenkákat,de a liberó volt a legjobb,úgyhogy mostmár nem cserélgetek. (Joker kuponnal 3500ért veszem a 84 darabosat)
2009. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor még olyan pici a baba tényleg mindegy milyen pelus, mert akkor még olyan kis véznák, simán kifolyik pisi/kaki.

Aztán nálunk is jöttek az olcsó pelusok, 100 db-os, most találtam egy egész jó minőségüt, a pelenkafutár.com oldalról, igaz ez is csak nappal jó. 8 hónapos a lányom, most fogyott el a Libero, amit mi szintén azért vettünk mert gumis a dereka, de ez is átázott reggelre.

A Libero előtt pedig a Pampers Sleep&Play pelenkáját vettük, amiben csak 1 kivetnivalót találtam, hogy a ragasztó része nem gumis. Ezért vettük most az Acktive babyt, hát ez tényleg nagyon jó. ennél is maradunk, én hülye kísérletezgettünk, de ez nagyon jó minőségű.

2009. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, hogy megosztotta velem nézeteit, továbbra is lehet:-)

A dmest lehet akkr én is kipróbálom, meg már kacérkodtam a tescos színessel is, de annyi féle van, hogy igazán nem tudom, melyikre mondjátok, hogy jó. Aki tudnaküldene egy képet, vagy linket a tescos lila pelenkáról?

A papmperst most kibontotam, nemtudtam megállni, de teszik nagyon. Sokkal vékonyabb, phább mint a libero, nem a dereka, de a széle gumis. És az aleo csík nagyon jó illatu:-)

2009. nov. 15. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!